Wpis z mikrobloga

Jak mi wstyd za niektóre różowe to ja #!$%@?. Mniej więcej codziennie na drodze się jakaś trafi no ale... historie przebił mój znajomy.

Typiara na portalu randkowym zapytała go czy jakby się rozpasla +25kg po dziecku to by nadal z nią był.

Ja #!$%@?, niektórym to chyba trzeba żelazkiem w łeb dać zeby naprostować XD od kiedy takie pytania są częścią randkowania, zwłaszcza na początku?
Przecież to jest żałosne i tylko pokazuje ze ktoś tu ma ze sobą większy problem niż te teoretyczne 25 kilo.

Ewentualnie jakiś wykopek nim pisał i to był bait, oby tak było bo aż w głowie się mi to nie mieści takie pytania zadawać XDDDDDDD

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
@PaulStanley: uczciwie zapytała czy jak już przestanie się starać bo wszystkie cele statutowe zdobyte, będzie miała dziecko, faceta na smyczy, być może kredyt na 30 lat to czy gdy już będzie #!$%@?ć jak świnia wszystko co znajdzie się w zasięgu ręki i dalej będzie leniwą kluchą jaką jest teraz to czy facet będzie ją znosił czy nie
  • Odpowiedz
  • 2
@PaulStanley ona bada teren, bo chce wierzyć, że wyglad sie nie liczy.
Jakby mi facet w twarz powiedział, że spoko luz, tyj sobie 25 kg będzie spoczko. To bym uznała, że w innych tematach też nie warto typowi ufac.
  • Odpowiedz