Wpis z mikrobloga

Z pewnością żaden, marketing to tylko wciskanie kłamstw


@Kjedne: dlaczego? Marketing to przekazywanie potencjalnym klientom informacji o ofercie i zapraszanie do skorzystania z usługi. Nie zdarzyło mi się nigdy kłamać, ani robić niczego nieetycznego. Często wręcz mówię klientom, by sobie darowali puste frazesy o tym, że są "naj" tylko eksponowali konkretny - dobre opinie, szybką realizację, terminowość, jakość itp. Nic zdrożnego.

Osoby z tego typu
  • Odpowiedz
@4tek: Jesteś socjologiem a nie wiesz, że wprowadzenie małżeństw jednopłciowych pozytywnie wpływa na demografię? Więcej par jednopłciowych będzie się decydować na posiadanie dzieci w społeczeństwie, w którym jest to akceptowane i nie ma żadnych utrudnień prawnych.
  • Odpowiedz
@artpop: czekamy na statystyki np. ze zbliżonych stanów w USA o tym wzroście dzieci po wprowadzeniu małżeństw jednopłciowych. Najlepiej na przestrzeni wielu lat, aby można było porównać czy to chwilowy skok czy tendencja.
  • Odpowiedz
@artpop: jestem socjologiem i wiem, jak ważny w rozwoju człowieka jest mechanizm pierwotnej socjalizacji, który w związkach jednopłciowych byłby totalnie upośledzony. Abstrahując od kwestii biologicznych
  • Odpowiedz