Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy z #rzeszow #motoryzacja #mechanikasamochodowa #obrobkametali ?

Tldr


Mam taki problem że felgi stalowe które kupiłem na zimę do mojego citroena c8 choć wyglądają identycznie jak te co mam na lato i mają takie same oznaczenia maja mniejszy otwór centrujacy od oryginału. ()
Spec z zakładu z wulkanizacja powiedział że można to "roztoczy ć".
Pytanie do Was brzmi: czy znacie w promieniu 50km od rzeszowa speca/firmę która mogłaby taka usługę wykonać?
  • 7
@Mawid_Dotyka: ja bym twierdził że w tym wypadku to na frezarce łatwiej
@Grzechu10g: powinna każda firma która zajmuje sie obórką skrawaniem i ma odpowiednie maszyny do tego tj. wystarczjąco dużą tokarke bądź wystarczająco duży stół na frezarce, ale zacznij od firm które zajmują sie prostowanie i renowacją felg, moze mają taką możliwość, a ceny mogą sie różnić znacząco , bądź kogoś kto ma frezarke w garażu
masz film poglądowy
@Grzechu10g: Teoretycznie to nawet i na Sawasie by ci to zrobili w ramach praktyk na zajęciach, bo to serio nie jest nic trudnego.

zacznij od firm które zajmują sie prostowanie i renowacją felg


To będzie chyba najlepszy pomysł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@emmwuu: @Pangia: @szczypek45: @ProductofPoland1989: @xspeditor: @Mawid_Dotyka:
Dziękuję za odpowiedzi. Zanim napisałem na mirko pogoglowałem (toczenie tokarz itp) jednak nie znalazłem żadnej firmy która robiłaby taki detal. U siebie ma wodę znał y w "Józka tokarza" który ma trochę sprzętu w garażu, ale to 100 km od rzeszowa..
W końcu trafiłem do "KTJ" w której robią ogólną regeneracje felg stalowych i aluminiowych. Panowie stanęli na wysokości zadania