Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz obejrzałam konfrontację Ewy z Natanem w BB Nocą. Wiem, że na forum przeszła już fala komentarzy na ten temat, ale mam potrzebę napisania o swoich odczuciach.
Chajzer jest homofobem (sprawa z chłopakami z Vogule Poland), zdarza mu się nader często śmieszkować w sytuacjach, które wymagają powagi i generalnie nie jestem jego fanką, ale w tej sytuacji przyznaję, że stanął na wysokości zadania. Natalia zachowywała się poniżej krytyki, agresywna, nadęta, napastliwa. Wyglądała jak obrażone dziecko, któremu zabrano zabawkę w piaskownicy, więc sypie piachem w oczy i kopie na oślep. Tak nie robią dorośli ludzie, bo nawet, jeśli poczuła się oszukana i skrzywdzona, nie powinna mścić się na Ewie na wizji i upokarzać dziewczyny, która ewidentnie zagubiła się. Nie spodziewałam się po niej klasy, bo to prosta dziewczyna o manierach osiedlowego sebixa, ale dała popisowy koncert zakompleksionej divy. Nie szanuję.
Ewy nie rozumiem, poliamorii nie kupuję, działanie na dwa fronty zawsze kończy się czyjąś krzywdą, jednak w programie to ona była górą i z potyczki wyszła moralnie wygrana.
Bardzo jestem ciekawa, jak potoczą się losy Ewy i Kamila po programie, czy spróbują stworzyć związek, czy okaże się, że za dużo się wydarzyło. Trzymam za nich kciuki.
#bigbrother
  • 14
@heheszka2: Dokładnie, nawet Chajzer zrozumiał, że to było za dużo. Natan przesadziła. Jak siedziały w Secret Roomie to jeszcze to miało jakiś sens bo to było ich pierwsze spotkanie, były też "same". Ale w bb nocą? Była po całym dniu, emocje powinny już jej opaść i powinna ogarnąć temat na zimno, szczególnie jeżeli tak jak twierdzi - nie zależy jej. Nie zachowywała się jak człowiek, któremu nie zależy. Z jakiegoś powodu
@Smuteczeq: nie wiem, czy to chodzi o szacunek. Ona chyba z jakiegoś powodu bardzo potrzebuje uwagi i uczucia więc jak ma tę uwagę od więcej niż jednej osoby to idzie w to. Widać to po tym, że chce się przytulać, chce żeby jej mówiono, że się ją kocha, ale sama nie odwzajemnia. I nawet nie myśli wtedy o tym, że kogoś rani. Nawet w tym bb nocą mówiła, że się musi
@jj9001: zamknięcie ze sobą odmiennych osób na 2 miesiące robi swoje. To tak jak w klasie, były osobe mniej, bardziej lubiane, uciążliwe, zmierzłe itp z tym, że miałem styczność przez parę minut na przerwie, podczas zajęć jak była aktywność.
@heheszka2: Jak dla mnie to Natan wciąż nie ogarnia, że tefałen dalej po wyjściu kręci jej kosztem dramy. Ewka chciała wyjść sama i pewnie jakoś by jej się to udało, ale Natan.... Natan walczy o godność i honor XD Nie ogarnęła nawet, że Ewka przy produkcji nie może gadać o swoim kontrakcie (a ten zapewne zakładał wejście i stworzenie z kimś romansu). Śmieszny Natan ( ͡° ͜ʖ ͡°