Wpis z mikrobloga

#planetplus @PlanetPlus
Kolejny dzień i moich zakupów w panelu jak nie było tak nie ma. Robiłem wszystko tak jak zawsze od ponad 2 lat - nowa przeglądarka, bezpośrednie przejście, zresztą nie będę tego opisywał skoro ~100 razy się udawało, a teraz - akurat jak był cashback 50% - nagle są problemy i trzeba dodawać ręcznie oczywiście pamiętając o tym, że cashback 50% przepadł i maks można uzyskać 10zł...
Robiłem cztery zamówienia, 11.11 - godzina 9:00, 11:11 (cashback 50%) oraz 12.11 - godzina 10:59 oraz 20:57. Żadnego nie ma na koncie.
Pytanie do innych, sprawdźmy ilu nas jest:

Jak tam Twoje zakupy z planetplus? Są widoczne w panelu?

  • Nie, zero 50.8% (33)
  • Tak, ale nie wszystkie 32.3% (21)
  • Tak, ale źle naliczony cashback 9.2% (6)
  • Tak, poprawnie naliczony cashback 7.7% (5)

Oddanych głosów: 65

  • 17
@grykom: nic Panie z tym nie zrobisz, szkoda że mi przepadł cashback na grubo ponad 100 zł, nienaliczylo mi nie tylko z 50%, ale także z normalnych transakcji, gdzie niektóre produkty się naliczyły a niektóre nie xD będę musiał porobić reklamację ale co z tego, skoro max cashback to 10 zł. Zwłaszcza że nie miałem nigdy większych problemów i zrobiłem tysiące transakcji
Prosimy o komentarz @PlanetPlus
skoro system nie wydala/są problemy z pośrednikiem to może przy następnej akcji informować ludzi by nie brali w niej udziału bo jest 50% szans, że cashback w ogóle nie zostanie naliczony?
Po co oszukiwać ludzi jak teraz i oferować im mniej niż zakup przy pewnym, normalnym zwrocie?
Proponuję abyście zdjęli ograniczenie 10zł na transakcję w przypadku reklamacji za 11-13.11 i to będzie - w miarę - uczciwe.
@grykom: 13 z 30 zliczone (większość braków to 11.11), z 11.11 zliczone tylko te które zapłaciłem 12.11 (4 z 13), gdyby nie to żadnej z 11.11 bym nie miał (nawet nie wiem co i jak bo godziny pomieszane, a rzeczy brałem na identyczne sumy).
@PlanetPlus: Ile jeszcze trzeba czekać? Ja ponownie dołączam do grona poszkodowanych, tylko jedna transakcja pojawiła się. Kolejne tłumaczenie że coś źle i nie dobrze robiłem będą kolejna ściema z waszej strony. Bo skoro jedna jest to i reszta też powinna być ! Ręcznie zgłoszenia są bez sensu bo to strzał do samego siebie. Według waszego nowego regulaminu tylko 10 zł zwrotu z zakupu za 1kPLN. Śmiech na sali.