Wpis z mikrobloga

@soso: i tak i nie. Dają pieniądze, ale na projekty finansowane w ten sposób najczęściej miasta dokładają z kredytów. Niby mamy infrastrukturę lepszą, niż 15 lat temu, ale z drugiej strony, miasta i gminy się mocno zadłużyły. W tej chwili już widzę, że taki Wrocław przestaje wyrabiać powoli finansowo, patrząc po inwestycjach w infrastrukturę, a zwłaszcza komunikację miejską, pomimo tego, że się rozwija. Na drugim biedunie jest Łódź, która za te
@saunter: na moje argumenty, że nie wszyscy geje i lesbijki zgadzają się z krzykiem lgbt community zostałem zjechany, że mam urojonych kolegów gejów i że wszyscy są jednomyślni, wbrew temu co ja o tym myślę. Skoro sami tak twierdzicie, to mnie nic do tego, że macie zbiorowy umysł.
@saunter: to nie moja hipokryzja tylko wytykanie braku spójności. Ja domagam się od dłuższego czasu, żeby nie manipulować faktami. Nic nie poradzę na to, że jedyne co mogę zrobić w obecnej sytuacji, to ironia i wytykanie braku konsekwencji. Skoro opozycja odtrąbiła sukces, bo ma większość w Senacie, który i tak nic nie znaczy, to mogę tylko ironizować ich osiągnięcia, bo to co się dzieje w polityce to jest kabaret.