Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę za pomocą anonimowych wyznań gdyż boję się że może ktoś donieść pewnym osobom i mogę mieć kłopoty.
Problem jest wstydliwy, dla wielu pewnie śmieszny, ale nie mogę zaakceptować swojej orientacji... a jestem hetero. Czuję strach, lęk, niechęć a czasami nawet obrzydzenie do samych myśli nt tego że mógłbym mieć powodzenie wśród kobiet, być w związku a nawet uprawiać seks. Odchudzam się z powodów zdrowotnych i już, po schudnięciu 10kg w dwa miesiące, zaczyna mi się ujawniać ten ładniejszy ja, ta ładniejsza i chudsza wersja mojej osoby mnie bardzo niepokoi. Do tego ciało i genitalia jedno ale umysł drugie, innymi słowy mimo moich obaw dalej odczuwam pociąg seksualny, choć tego nie chcę. Chciałbym być aseksualny ale niestety to nie jest możliwe. Czy się da jakoś z tym poradzić? ()
#przegryw ##!$%@? #antyseksualnosc #milosc #aseksualizm #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jesteś sam, również mam ten problem... Zastanawiałem się nad tym dość długo, szukałem po internecie i nie znalazłem wielu informacji na ten temat. Uważam to za dość nowe zjawisko społeczne, które nie występuje u wielu osób. Człowiek, idący zgodnie, w parze z naturą człowieka pomyśli że jest to niedorzeczne, no - choroba psychiczna. Potrzebą jest przeprowadzenie badań, które uświadomią nam czym to tak naprawdę jest.