Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? idzie ta #!$%@? jesień znowu cały wysypany, jutro dopiero mam wizyte u dermatologa. Mam alergie na roztocza, odczulałem się u alergologa, ale gówno co to dało, więc zostałem tylko u derma. Dobrze, że było te lato gdzie mam lżej i byłem piknie opalony z malutkimi zmianami skórnymi. Mam Pościele antyalergiczną, żelazkiem prasuje poszewki co pare dni. Piore pościel w pralce w 60 stopniach praktycznie co tydzień i #!$%@? to daje. Atopówka ujawniła mi się za nastolatka prawie dyszke lat temu. Do tego w ostatnich latach pojawiły sie problemy gastrologiczne. Ci lekarze jedynie potrafią przepisać steryd albo jakieś inne gówno. JAK ŻYĆ? Nie dziwi mnie to, że ludzie zaczynają się leczyć na podstawie filmików Zięby, serio xd
#alergia #azs #gastrolog #depresja
  • 2
@milek347 skoro atopowe zaostrzyło się ostatnio, to może zbadaj poziom witaminy D? U mnie tak to działało, mniej słońca -> niedobory wit. D -> wysyp na skórze. Żeby było śmieszniej, to związek zauważył lekarz pierwszego kontaktu, a nie dermatolodzy (u których "leczenie" wyglądało tak jak piszesz: steryd albo inne gówno, które zwykle pomagało maksymalnie na tydzień po zakończeniu leczenia).
Ewentualnie zapytaj dermatologa o fototerapię, jak nie pomoże, to przynajmniej się opalisz ¯_(ツ)_/¯
@antyhistaminka Poziom d3 mam na poziomie 70+, pare miesięcy tem suplementowałem i zrobiłem badania. Nawet teraz biore z 4-5k IU dziennie + olej z wiesiołka. Narazie dostałem clatre i pare maści w styczniu kontrola i mam potem zrobić jakieś testy na alergie kontaktową na nikiel itp.