Wpis z mikrobloga

To jak dobrze działa brytyjska propaganda, najlepiej widać po tym że ludzie uwierzyli że Albon, Noris i Russel, to dobrzy kierowcy.

A jak wygląda rzeczywistość?
- Albon przegrał z Kvyatem
- Albon rozwalił w ciągu kilku weekendów F1 więcej bolidów niz Kubica przez cała karierę.
- Albon jest masakrowany przez Maxa niczym Gasly (nazywany mega ogórem)
- ludzie spuszczają się nad Albonem, kiedy bolidem zdolnym do zdubowania wszystkich poza top3, dojeżdża 6 startując z ostatniego miejsca.
- Noris przegrywa z Sainzem (nazywanym ostatnio mega ogórem)
- Russel przegrywa starty i daje się objeżdżać jak dziecko przez "najgorszego zawodnika sezonu" (chociaż w tym wypadku ciężko dać poważną ocenę bo Williams ma losowe osiągi bolidów)

A teraz porównajmy tych kierowców z debiutami Hamiltona i Leclerca,
którzy jeździli na poziomie lub nawet objeżdżali wielokrotnych mistrzów świata xD

#f1 #kubica #brytyjskamafia
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erb0: Potwierdzam, najbardziej rozwala mnie to spuszczanie się nad Albonem ostatnio, że "jest bardzo regularny i dowozi punkty". Gość nawet podium nie jest w stanie powąchać jeżdżąc bolidem, którym Max wygrywał wyścigi, gdy Max w wyścigach walczy o TOP 3 to Albon dojeżdża na 6 miejscu, czyli na ostatnim z tej pierwszej formuły 1 która jest lata świetlne od reszty. Albon robi absolutne minimum możliwości tego bolidu.
  • Odpowiedz
@CherryCz0pek: Dokładnie. I myślę, że media niesłusznie oceniają Gaslyego tak słabo i w sumie nie wiem czemu. Trafił do zespołu w 100% ustawionego pod Maxa. Jakoś w 2018 wszyscy się nim zachwycali jak jeździł w TR i co? Teraz nagle jest mega ogórem? Myślę, że Albon i Gasly jest na bardzo podobnym poziomie.
  • Odpowiedz
@CherryCz0pek: @CzatownikzCzatowni: Albona trochę broni znacznie mniejsze doświadczenie w F1, ale i tak, szału póki co nie robi. Wg mnie jedzie trochę lepiej niż Gasly, ale niespecjalnie. Leclerc odnalazł się w Sauberze po 3 czy 4 wyścigach, w Ferrari praktycznie od razu, to bardzo dużo mówi.
Pewnie Alex dostanie od Maxa w 2020 i będzie miał gorszą prasę. Objechać to go nie objedzie, ale chyba sam Red Bull
  • Odpowiedz
Skąd wiecie że mają takie same bolidy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pilovsky: Nigdy nie są takie same.
Ale nie ma żadnych dowodów i logicznych argumentów, na to że RedBull sabotuje sam siebie, w walce o pozycje w klasyfikacji konstruktorów.
  • Odpowiedz
@erb0: No więc właśnie. Wy wszyscy powrotowcy z łatwością porównujecie wszystkich kierowców z zespołów oprócz Williamsa.

A propos objeżdżania na startach zapominacie o jednej rzeczy. Russel zdominował Kubicę w kwalifikacjach do zera, w związku z tym nie ma możliwości żeby to on wyprzedzał Kubicę. Skoro niemal zawsze startuje ostatni to logiczne, że może tylko coś wygrać na starcie jeśli chodzi o pozycje.
  • Odpowiedz
No więc właśnie. Wy wszyscy powrotowcy z łatwością porównujecie wszystkich kierowców z zespołów oprócz Williamsa.


@pilovsky: Bo Williams ułomku jest jedynym zespołem który od początku o nic nie walczy? (poza wystawieniem bolidów)
Słyszałeś kiedyś o Formule Williams?

A propos objeżdżania na startach zapominacie o jednej rzeczy. Russel zdominował Kubicę w kwalifikacjach do zera, w związku z tym nie ma możliwości żeby to on
  • Odpowiedz
@pilovsky: Biedny Russell startuje przed Kubicą więc nie może go wyprzedzić na starcie xD A może wystarczyłoby żeby po prostu nie tracił pozycji którą wywalczył w kwalifikacjach?
  • Odpowiedz
@CherryCz0pek: Widzę, ale do czego konkretnie się odnosisz?
@erb0: Juz zaczynasz obrażać więc rozumiem, że brak argumentów.
@crespo: A może wystarczyłoby, żeby Kubica choć raz wygrał kwale? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie zrozumiałeś w każdym razie. Idąc tokiem rozumowania, że Kubica jest lepszy od Russela, bo na starcie zyskuje pozycje, to można by stwierdzić że jest lepszy od wszystkich kierowców (nie sprawdzałem
  • Odpowiedz
Nie twierdzę, że startuje źle, tylko że to nie jest miarodajne w jego przypadku bo nie ma jak tracić pozycji.


@pilovsky: Jpd ty serio jesteś ułomny xD
Nikt nie porównuje ile stracił Kubica, a ile Russel.
Tylko porównywane jest to na jakich są pozycjach po starcie.
  • Odpowiedz
@erb0: czemu usuwasz jego posty ułomku? jak tu z tobą dyskutować...

: Jpd ty serio jesteś ułomny xD

Nikt nie porównuje ile stracił Kubica, a ile Russel.

Tylko porównywane jest to na jakich są pozycjach po starcie.


@erb0: chyba już sam się pogubiłeś w tym co piszesz bo nie ma to sensu
  • Odpowiedz