Wpis z mikrobloga

  • 111
@Kamson_San nie żyje = #!$%@?ł i będzie się migał od alimentów, czyli dla mnie nie jakby nie żył ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Gdyby mój ukochany/mąż umarł podczas ciąży, to jednak bym skupiała się na innych rzeczach niż badoo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: @Kamson_San: trafna uwaga. dodałbym do tego, że nie wolno pytać jacy mężczyźni jej się podobają, jakich cech charakteru u faceta pożąda. Gwóźdź do trumny. Zazwyczaj z tymi swoimi wyobrażeniami mijają się w sposób druzgocący. Nigdy w życiu o to nie zapytałem. Trzeba tak rozpykać jej psychę żeby była przekonana, że to właśnie nas szuka i pożąda i mieć #!$%@? w jej wyimaginowane wyobrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Kamson_San: #!$%@? jakie to jest smutne... laska dobrze wie, że każdy ją weźmie za ultra desperatkę, ale żeby chociaż trochę podrasować swój fatalny wizerunek to #!$%@? jeszcze głupot o swoich najgorszych wadach, że niby ona taka niezależna, mówi co myśli i nie interesuje się, czy komuś to się spodoba czy nie bo ma orbiterów na pęczki. Tępe #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ładne i wykształcone nigdy nie
  • Odpowiedz