Wpis z mikrobloga

#wroclaw #strazmiejska #zalesie

1. Miej dość debila który stawia auto na zakazie i za słupkami, w dodatku tak, że trudno wyjść z bramy z rowerem/wózkiem
2. Zrób zdjęcia i #!$%@? go do SM
3. Elektroniczne zgłoszenie to dupa, przyjedź pan podpisać zeznania
4. Strać dzień wolny na podpisywanie zeznań
5. Patrz jak w kalendarzu mijają tygodnie i miesiące
6. A ta biała Dacia wciąż przypomina ci, że żyjemy w państwie z dykty
7. Po 9 miesiącach przychodzi list
8. No elo efceka, goń parówę, umarzamy z powodu niewykrycia sprawcy
9. Intensywne jodłowanie.wav
Pobierz
źródło: comment_IfeTFM6VMgXwUVjPcqGrkN1a6jbnrM5e.jpg
  • 22
@Fidelis "#!$%@? jeszcze raz zastawisz bramę to ci #!$%@?ę ten samochód" jak ktoś choć trochę lubi swój lakier to więcej tam nie postawi. Przypuszczam że nawet nie wie że #!$%@? innych. No a jak to nie podziała to droga wolna chociaż może przed kontaktem kluczy z jego lakierem kupiłbym naklejki karnych i mu przeklejal po kilka codziennie na przednią szybę.
@efceka: Taka rada na przyszłość - nie zakładaj że koleś chce źle. Może zwyczajnie jest nieogarnięty. Zostaw kartkę na której opisz problem, ale bez przekleństw i wyzywania - zadziała skuteczniej, gwarantuje. A jak nie zadziała, to dzwonisz na bagiety/SM żeby przyjechali i zrobili porządek. Nie baw się w zdjęcia i inne e-gówna bo szkoda czasu, o rysowaniu czy czymśtam nie wspominając.
@efceka: zgłosiłem jednego farfocla za postawienia auta na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych (?!?!), ze zdjęciami ze wszystkich stron. Wysłałem mailem.

Dostałem więc wezwanie by się stawić osobiście o tej i o tej godzinie, bez pytania kiedy mi pasuje itd. No i gadu gadu "jak ten kierowca się przyzna to damy mandat"

Ja w głowie wtf, przepraszam chyba źle zrozumiałem.

"jeśli kierowca się przyzna to damy mandat" bo nie było