Wpis z mikrobloga

@jaracz123: nie wyobrażam sobie horroru którzy przeżywają rodzice zgwałconych dzieci, oraz traumy jaką te dzieci będą mieć do końca życia. Ich życie już nigdy nie będzie takie samo, zniszczyło je jedno zboczone zwierze. Tymczasem w komentarzach zaciekła obrona tych bydlaków.. To naprawdę smutne
  • Odpowiedz
@Destr0: wiesz, nie mam dziecka ale potrafię spojrzeć na to z tej perspektywy:

Facet odwala kawał dobrej roboty. Tropiąc tych bydlaków i poniewierając może ratuje właśnie życie jakiemuś dziecku. Może bydlak który ma chętke na małe dzieci, dostając #!$%@? szybko nie odważy się ponownie na spotkanie z jakimś chłopczykiem. Skoro umówił się z tym, jak go określasz "naziolem" myśląc że jest dzieckiem, to tak samo umówiłby się z dzieckiem które
  • Odpowiedz
@ZywaWikipedia: Doczytalem tamten watek. Rozumiem, ze chodzi ci o wypowiedzi @Ryu ?

Jak dla mnie ma racje, pedofilia to choroba i powinno sie ja leczyc. Niewidze powodu, zeby zabijac kogos tylko dlatego, ze jest pedofilem. Pozniej chcesz ubijac tych z zapaleniem pluc, albo fetyszem stop?
  • Odpowiedz
@ZywaWikipedia: Facet podszywa się pod nastolatki i spotyka się z nimi. Zamiast zawiadomić odpowiednie służby woli samemu z bandą mu podobnych wymierzać sprawiedliwość.

Nie warto poświęcić jeden #!$%@? dla chorego zwyrodnialca ale ratować młode życie dziecka? Gość działa w bardzo słusznej sprawie, trzymam ze niego kciuki.


Czytałeś w ogóle ten tekst? Doszło nawet do strzelaniny. Będzie zabawnie jak to będzie prowokacja policji i wpadną w zasadzkę i jak to się
  • Odpowiedz
@miki4ever: mówimy o czynnych pedofilach, przecież te bydlaki które zapraszały dzieci do siebie do domu nie robił tego aby sobie o nich pomyśleć, tylko chyba raczej aby je wyruchać, nie sądzisz? Poza tym.. Trollujesz prawda?
  • Odpowiedz
@Destr0: pewnie robi to dlatego bo służby gówno mogą na podstawie kilku rozmów na czacie.

"krzywdzą kolejną ofeirę tego procederu" - o #!$%@?, doszło do tego że pedofile są ofiarami. Dobra, skończymy dyskusję, szkoda mi nerwów. Nie życzę ci żeby ta "ofiara" kiedyś wyruchała ci dziecko
  • Odpowiedz
@ZywaWikipedia: Nie czytaj pomiędzy wierszami. Faktem jest że duża część osób skrzywdzonych przez pedofilów sami się nimi stają, no ale czego ja oczekuje od człowieka, który popiera metody jakiegoś skrajnego narwańca z wyrokami.
  • Odpowiedz
@ZywaWikipedia: Jesteś śmieszny :D Naczytałeś się o jakiś idiocie, którego jedynym zajęciem jest #!$%@? i pisze #gorzkiezale jak ktoś takie postępowanie krytykuje :D Taki sam problem mają żony alkoholików, one to wyniosły z domu stąd biorą facetów z takimi samymi problemami. No, ale lepszy jest argument siły niż siła argumentów.
  • Odpowiedz
@ZywaWikipedia: Po prostu denerwują mnie osoby pokroju Tasaka i twojego którzy w XXI wieku zachowują się jak jaskiniowcy. Jak ktoś napisał:

No i bardzo dobrze, gdyby było przyzwolenie na takie samosądy to by dawało spore pole do popisu. Wiesz, np. umówiłbyś się z dziewczyną poznaną przez neta na randkę a tą dziewczyną by tak naprawdę był troll który ci umówił na tę samą godzinę łowcę pedofilów w to samo miejsce.
  • Odpowiedz