Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ogrywał Doucure IF?

Mając jeszcze w składzie Sissoko nie wiem którego z nich dać na ŚPD. Sissoko póki co grał na tej pozycji z wytycznymi by zostawał z tyłu, ale dzik ma w dupie polecenia i często znajduje się pod 16-stką rywala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut
  • 8
@theindependent: grałem długo obydwoma, imo Sissoko SPD a doucoure idealnie na SP, ma dobra stamine i co mnie najbardziej zdziwiło, strzały, zdecydowanie lepsze od Sissoko i chociażby ndombele. Gram już nim na tej pozycji z 200 meczy i na prawdę nie zamierzam nic zmieniać
@theindependent: Gram nim od dłuższego czasu. Początkowo wstawiłem go do składu głównie z myślą o linku z Kante, ale nie zawodzi i świetnie się sprawdza w parze z bardziej mobilnym CDMem. Imo jedna z lepszych opcji na tę pozycję w Premier League.
@theindependent: Sissoko zdecydowanie i daj go na zrównoważony, nie zostawaj z tyłu, dawanie mu zostawaj z tyłu to zaciąganie mu ręcznego. On ma tyle staminy i pracowitości high/high, że szkoda z tego nie korzystać, a gość jest wszędzie, zapieprza 90 minut od pola karnego do pola karnego. Jak dla mnie najlepszy ŚPD w grze, w parze z Kante to jest kosmos, bo idealnie się uzupełniają.
@Geneksix: @macenty: @cichykacik: @RonSwanson: @Cojestpiec: No to namówiliście. Sissoko zostaje na ŚPD, a Doucoure przetestuję na prawej stronie środka pomocy.

Macie jakieś alternatywy dla Wijnalduma? Od początku gram nim na ŚP z lewej strony. Zamiennie wskakuje tam Bruno Fernandes, no ale on nie ma za bardzo chemii z graczami z PL, choć spisywał się bez zarzutu. Czaję się na De Bruyne i w sumie mógłbym go kupić