Wpis z mikrobloga

@kortykanosa: Ty psychiczny rudzielcu. Po twoim trzasku odwłoka, jaki dałeś po sobie poznać podczas powrotu Fiodora, kompletnym upadku jako człowiek na swoich pato-lajtach, oraz w zazdrosnym przez Fiodora amoku przyznaniu się do kolejnych kłamstw typu usuwanie filmów Konona na których jest na ciebie gadane i ingerencje w kanały milusińskich, naprawdę myślałem że dasz sobie spokój. Naprawdę, może i jestem mega głupcem z tego powodu, ale naprawdę myślałem że przez to wszystko może jednak coś sobie przemyślałeś. No jak widać się myliłem. Twojej lateksowej, szkodliwej i przez nikogo już nie chcianej ingerencji chyba już nie będzie końca. Ja cię nie potrafię ogarnąć człowieku. Pisałem tobie już niezliczoną ilość razy, że możesz w znaczny sposób naprawić utracony przez samego siebie wizerunek, usuwając w #!$%@? kanał narkomana-pasożyta. Za dowód że w tej szaleńczej miłości i fetyszowi do zaśmierdzonych meneli, kryje się jeszcze jakaś część człowieczeństwa i mentalności. Jak widać nawet nie myślisz tego robić, a nawet ciągle wylizywujesz ćpunowi kakao, co widać po tym jak kazałeś mu podczas fiodorowskiego lajta zaszyć się w hotelu, zmieniałeś link do donejtów, i teraz po tym telefonie gdzie jak zwykle korespondujesz z tym ścierwem jak ze swoim jedynym kolegą. Twoje niezrozumiałe przez nikogo zaślepienie fetyszem do meneli jest jak widać dla ciebie ważniejsze niż ludzka mentalność, godność i szacunek. Jesteś naprawdę jednym z najbardziej nienormalnych widoków z jakimi miałem styczność. Czy ktoś tu jest, kto jest w stanie powiedzieć co takiego kontroluje tym człowiekiem? Ja się już poddaję.

#sradek #patostreamy #suchodolski
#kononowicz
Zachodniopomorzanin - @kortykanosa: Ty psychiczny rudzielcu. Po twoim trzasku odwłoka...
  • 3