Wpis z mikrobloga

@rorf46: gdyby to jeszcze był tylko marsz niepodległości to tak, szanowałbym i pulsował, ale to jest masz neonazistow, którym odpowiada aktualna polityka PISu, którzy wygłaszają kontrowersyjne hasła, myśląc ze tym robią Polskę mocniejsza a tylko ja osłabiają na arenie międzynarodowej.
Pobierz umcumcumcbejbe - @rorf46: gdyby to jeszcze był tylko marsz niepodległości to tak, sza...
źródło: comment_OYH5m473hCb4hM2XcEWmGbvNeKYjZGhu.gif
@rorf46 Tak długo organizatorzy tego marszu próbowali wykreować go na jakąś inicjatywę bez żadnego zabarwienie ideowego, że uczestnictwo w nim ma być przejawem patriotyzmu ponad podziałami, te rodziny z dzieckiem itd. Dziś nikt już chyba nie ma wątpliwości, że to marsz nacjonalistów, neofaszystów, katofaszystów i w ogóle środowisk skrajnie prawicowych. Zupełnie nie szanuję prób zawłaszczania sobie narodowego święta dla politycznych celów jednej grupy środowisk, to tylko odstrasza normalnych ludzi od pięknej idei
@umcumcumcbejbe:
obły pojemniku na wodę, a może oświecisz nas wszystkich, na czym taki związek miałby polegać i czyjemu interesowi miałby służyć. Trzeba mieć trociny między uszami, nie rozumiejąc, że wszystko co na prawo od PiS, jest mu szczególnie nie na rękę. Tyle tylko, że te trociny między uszami, trochę utrudniają myślenie.
@Planeta_odebete2: Po za tym, ja TVP nie oglądam więc musisz być wyznawcą tego anty polskiego rządu, to jeszcze tylko jako kolejny argument chciałbym żebyś obejrzał filmik w gorących gdzie jakiś narodowiec drze japę, #!$%@? coś od rzeczy o marksistach, całuje krzyż i inne psychiczne rzeczy. Jako, że PIS cały swój elektorat oparł na katolikach, to taka akcja nie jest im na rękę?

Po prostu bronisz swojej partii, socjalisto.
@rorf46: może dlatego, że poprzednia władza cholernie chciała wykorzystać to wydarzenie dla własnych celów. Może dlatego, że większość ludzi jest kompletnie pozbawiona wiedzy i niezbyt lotna, niczym twój kolega @umcumcumcbejbe i wystarczy im proste, by nie powiedzieć, prosta kie, skojarzenie. "Hehe no bo to prawica i to prawica hehe, a ja mam IQ45 więc co mnie tam jakiś Dmowski, co mnie tam jakiś Kaczyński, wszystko jeden ch*j hehe . Narodowcy nie
Jesteś w tej swojej kompletnej niekompetencji tak dennie żałosny, że ci wytłumaczę. Może coś dobrego z tego wyjdzie. PiS nawiązuje do tradycji Piłsudczykowskiej. Współczesny Ruch Narodowy, to spuścizna Romana Dmowskiego. Zarówno założycieli, jak i kontynuatorów, dzieli niemal wszystko, łączy - prawie nic. Próbując to jakoś scalać na potrzeby chwili, robisz z siebie totalnego głupca. Naprawdę, totalnego. ¯\_(ツ)_/¯

@umcumcumcbejbe: