Wpis z mikrobloga

Ale mnie #aliexpress teraz w konia zrobiło.
Może ktoś się spotkał z czymś podobnym.

Złożyłem zamówienie na 4 produkty z koszyka od 4 różnych sprzedawców. Ładnie ponaliczalo rabaty z kuponów i zamiast 110zl wyszło 89,66. Dałem płatność #blik #ing przez #przelewy24 i od razu opłaciłem zamówienie. Za chwile dostaje maila z automatu AliExpress, ze jeżeli nie opłacę zamówienia do jutra to ono wygaśnie.

Myśle pewnie opóźnienia w płatnościach, itd. Ale wejdę sprawdzić w Apke Ali, jak to wyglada. A tam brak jakichkolwiek zamówień - tabula rasa kuzwa! Wchodzę w wiadomości i w tych dot. zamówień jest tekst, ze zamówienie nie zostało opłacone, ale nie na kwotę 89,66 tylko 50,76 dotyczące jednego TYLKO z zamawianych produktów od jednego TYLKO sprzedawcy. Zero info o pozostałych 3 rzeczach.
Kasę w banku ściągnęło oczywiście za całe zamówienie...

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć #wtf ?! Jest jakiś kontakt, gdzie mógłbym to próbować wyjaśnić?

#zakupyzchin #kiciochpyta
Pobierz chozi - Ale mnie #aliexpress teraz w konia zrobiło.
Może ktoś się spotkał z czymś pod...
źródło: comment_dKYwnJVyyYaMhqtRr0QBJ0s5gTox98D0.jpg
  • 8
@chozi Też tak mam...weryfikacja płatności od godziny 9. Z konta mi kasę pobrało.korzystałam z kodu na 10 $.Inna płatność (kupon) przeszła od razu z tym że to drugie zamówienie na 20 zł.a to z weryfikacji za ponad 330 zł.Mam nadzieję że będzie ok .