Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem na evencie dziewczynę, fajnie nam się gadało, ale jakoś tak wyszło że się rozstaliśmy nie zostawiając do siebie kontaktu (znam tylko imię). Znam też kogoś kto ją zna, czy wyjdę na creepa jak poproszę się go o jakiś kontakt do niej?
Chodzi o to że nie podczas rozmowy nie udało mi się wyczuć czy jest zajęta czy nie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
LuksusowaKochanka: Gadałeś z dziewczyną, nie zostawiła ci kontaktu, to chyba sprawa jest jasna - nic z tego nie będzie. Poza tym, kiedy wy się nauczycie, stuleje, że jak dziewczyna z wami normalnie gada to wcale nie jest oznaka zainteresowania? Wy jesteście totalnie oderwani od rzeczywistości, że wystarczy, że dziewczyna będzie dla was miła jak normalny człowiek, a wy już sobie wyobrażacie ślub i wybieracie imiona dla dzieci xD Tfu

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: próbuj, nic nie tracisz ☺️ byłam kiedyś w podobnej sytuacji i potem wyszło że on by nie podjął tematu bo nie miał odwagi, ale jak ja do niego napisałam to już dalej poszło...
tylko raczej poproś znajomego żeby jej przekazał twój nr, jak będzie chciała to się odezwie ☺️