Wpis z mikrobloga

Siedząc już długi czas w #usa postanowiłem zrobić sobie maraton w piciu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dokładnie rzecz biorąc co jakiś czas zamierzam kupić kilka rodzaj alkoholu i go testować. Dzisiaj postanowiłem kupić "niebieskie" dokładnie Bud Light.
Skłoniło mnie do zakupu kolor i opinie znajomych z pracy. Pomyślałem żeby test był rzetelny potrzeba nie jednego a kilka i tak w drodze do domu stałem się posiadaczem kartonu tego specyfiku.
Po dotarciu ku celu i odgrzaniu sobie wczorajszego obiadu otworzyłem puszkę. Po otwarciu dało się wyczuć leciutki zapach chmielu.
Po wzięciu pierwszego łyka można było poczuć orzeźwienie coś na wzór wody zmieszanej z piwem. Rewelacji większej nie było jak po piwie 3.5%. Orzeźwienie można porównać do polskich lekkich piwek. (radlerków itp)
Nie wiem co jeszcze mógłbym opisać...Moim zdaniem piwko lekkie idealne do spokojnego relaxu, spore orzeźwienie, lekko wodnisty smak, średnia cena. Moja opinia to 7/10
#piwo #usa #ameryka #chicago #ocena #relax #nocnazmiana
CiastozTruskawkami - Siedząc już długi czas w #usa postanowiłem zrobić sobie maraton ...

źródło: comment_hxviX0RcttiNseYP1AGEX3eQ6GLbzrOQ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz