Wpis z mikrobloga

skad wezmiesz legalny soft


@p4wl: Skąd wiesz czy na przykład soft nie leży po stronie pracodawcy, a 3d mouse to po prostu moje widzimisię dla wygody? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MEKORRO: Wciąż sporo w moim indywidualnym przypadku. Poza tym pytanie było inne, a twoja odpowiedź nijak nie wiążę się ze słowem "przydatna". Ale dzięki :)
@Sandman: no to mógłbyś poprosić pracodawcę o takie małe gówno skoro stać go na licencję. Nie musisz chyba przedstawiać wykresów wzrostu wydajności? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale oczywiście wszyscy wiedzą już że piracisz i pracodawca jest hipotetyczny ;)
Samo przywyknięcie do ruchów. Może po dłuższym czasie używania byłoby mi lepiej, ale jednak myszką mi szybciej szło.


@moonlisa: Ja potrzebuję tego głównie do Fusion360. Typowo amatorskie modelowanie, ale manipulowanie "w osiach" jest dla mnie mało wygodne. Niestety koszt za duży żeby eksperymentować, i być może dowiedzieć się że to był zakup niepotrzebny. Także dzięki za info.
@Sandman: Trzymasz inaczej niż myszkę. Masz niby możliwość wykonania wszystkich ruchów, ale mi prościej zawsze było klawisz + ruch myszką albo używać tego co oferuje myszka - lewy, prawy, środkowy klawisz myszy i rolka do oddalania. Jak znasz kogoś kto tego używa to możesz pożyczyć i spróbować. Ja tak zrobiłem właśnie i zamiar kupna mi mocno przeszedł. ;)