Wpis z mikrobloga

@skejwen to zupełnie nie przypomina inspiracji (,) Moja myśl pierwsza jak zobaczyłam Twoja pracę, to czterech pancernych, ale bez psa xD naprawdę fajnie wykonane. Mój chłopak pokazuje mi czasem z reddita jakieś prace z tego rodzaju co Twoja, które najczęściej są związane z jakimiś grami planszowymi i żadne nie wyglądały tak fajnie w moich oczach. Dobra robota imho (:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@knoor: Żeby dodać realizmu otworzyłbym wlaz, bo skądś ci czołgisci musieli się wziąć. Ślady butów na pancerzu też wyglądałyby świetnie, ba pewno odcisnelyby się w kawałkach błota a wygląda na nietknięty ludzką stopą :) Samo brudzenie czołgu i otoczenie wygląda super, efekt psują figurki jak ktoś już zauważył.
@Horvath: Andrzej ze szlugerkiem to Master box i jest całkiem porządnej jakości. Piechociarz to stare MiniArt i jakość jest tragiczna. Dwóch pozostałych to frankensztajny poskładane z kawałków figurek tamiyi/zvezdy/italeri żeby uzyskać układ taki, jaki wymyśliłem. Malowanie przede mną, postaram się coś z nich więcej wycisnąć wtedy jeszcze.

@pokabroche: No, ja na złość włazy już przykleiłem nim wpadłem na pomysł tej scenki ( ͡° ͜ʖ ͡°) na
knoor - @Horvath: Andrzej ze szlugerkiem to Master box i jest całkiem porządnej jakoś...

źródło: comment_ob1XRAucG4d4obZVcsn52g6aPgeB89R0.jpg

Pobierz