Wpis z mikrobloga

@skejwen to zupełnie nie przypomina inspiracji (,) Moja myśl pierwsza jak zobaczyłam Twoja pracę, to czterech pancernych, ale bez psa xD naprawdę fajnie wykonane. Mój chłopak pokazuje mi czasem z reddita jakieś prace z tego rodzaju co Twoja, które najczęściej są związane z jakimiś grami planszowymi i żadne nie wyglądały tak fajnie w moich oczach. Dobra robota imho (:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@knoor: Żeby dodać realizmu otworzyłbym wlaz, bo skądś ci czołgisci musieli się wziąć. Ślady butów na pancerzu też wyglądałyby świetnie, ba pewno odcisnelyby się w kawałkach błota a wygląda na nietknięty ludzką stopą :) Samo brudzenie czołgu i otoczenie wygląda super, efekt psują figurki jak ktoś już zauważył.
@Horvath: Andrzej ze szlugerkiem to Master box i jest całkiem porządnej jakości. Piechociarz to stare MiniArt i jakość jest tragiczna. Dwóch pozostałych to frankensztajny poskładane z kawałków figurek tamiyi/zvezdy/italeri żeby uzyskać układ taki, jaki wymyśliłem. Malowanie przede mną, postaram się coś z nich więcej wycisnąć wtedy jeszcze.

@pokabroche: No, ja na złość włazy już przykleiłem nim wpadłem na pomysł tej scenki ( ͡° ͜ʖ ͡°) na
źródło: comment_ob1XRAucG4d4obZVcsn52g6aPgeB89R0.jpg
@knoor właśnie mi to wyglądało na 1:35, ale nie sądziłem, że w takiej skali będą tak słabe detale. Cała diorama wygląda super. Jakim sposobem robiłeś błoto?
@Horvath: No, figurki tych tankistów w sumie nawet nie mają za wiele detali poza kombinezonem, ale fakt faktem, że są średnie:) Mam nadzieję, że malowaniem coś więcej z nich wycisnę, ale to moje pierwsze figurki, więc nie spodziewam się też fajerwerków.

Z błotem miałem dość długą historię. Najpierw na dioramę (styrodur+masa plastyczna) położyłem mieszankę piasek+farba akrylowa+wikol+woda+drobinki trawy elektrostatycznej. Efekt bardzo mi się podobał (chociaż niektórym kojarzył się z gnojowicą ( ͡
źródło: comment_c80v5jl3fi2WMdYJHODvHn4WUaGApB4k.jpg