Wpis z mikrobloga

@knoor właśnie mi to wyglądało na 1:35, ale nie sądziłem, że w takiej skali będą tak słabe detale. Cała diorama wygląda super. Jakim sposobem robiłeś błoto?
  • Odpowiedz
ale tam wszystko było w śniegu i chodziło o błotnik a nie czołg w błocie, to nie wiem jak można pwiedzieć że jest to zainspirowane tym filmikiem


@bizonsky: Oczywiście że jest, bo figurka dowódcy ma na imię Andrzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Horvath: No, figurki tych tankistów w sumie nawet nie mają za wiele detali poza kombinezonem, ale fakt faktem, że są średnie:) Mam nadzieję, że malowaniem coś więcej z nich wycisnę, ale to moje pierwsze figurki, więc nie spodziewam się też fajerwerków.

Z błotem miałem dość długą historię. Najpierw na dioramę (styrodur+masa plastyczna) położyłem mieszankę piasek+farba akrylowa+wikol+woda+drobinki trawy elektrostatycznej. Efekt bardzo mi się podobał (chociaż niektórym kojarzył się z gnojowicą ( ͡
knoor - @Horvath: No, figurki tych tankistów w sumie nawet nie mają za wiele detali p...

źródło: comment_c80v5jl3fi2WMdYJHODvHn4WUaGApB4k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@knoor zainspirowałes mnie i chyba, aż kupię model T34-85 i zrobie diorame z drukowanymi figurkami z czterech pancernych i psa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Horvath: Robiłem pół roku temu Tamiyę, ma mało detali, ale szybko się składa - ewentualnie jeszcze Zvezda ma chyba fajny model tego teciaka.
  • Odpowiedz