Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Taka ciekawostka, sporo wczoraj gadalem z Niemieckim poza kamerą, mówi że chętnie by wrócił bo ma dużo pomysłów na takie materiały polityczne ale z kononem ciężko się wspolpracuje się, Konon za bardzo nie chce albo ciągle zmienia zdanie, a szkoda bo podobno ma "cały zeszycik pomysłów" zapisany.
Trzeba jakoś namówić Krzyśka, bo mogłoby być ciekawie, ja spróbuje i taki też mam apel do innych "redaktorów"
#kononowicz to nie #patostreamy
  • 12
@Loki_an: Trzeba odciąć Sławka i 207 od koryta, wtedy Niemiecki wróci. Bo póki co oni cały czas podburzali Kśka przeciwko Niemieckiemu. Do tego wcale by mnie nie zdziwiło jakby Pati również w tym brał udział.
Fiodor i Niemiecki to największe zagrożenie dla Sławka i 207 i dlatego oni będą robili wszystko aby obaj panowie zostali odcięci od Szkolnej, wczoraj Sławek już udowodnił że gotów jest dopuszczać się manipulacji aby tylko kogoś
@FrancescoCerezarez Ja nie mam zamiaru tam zostawać na stałe, powtarzałem to tysiąc razy, wrócił Marcin to niech się nimi zajmuje, ja sobie znajdę coś innego. Jednego lajcika może jeszcze tam zrobię a potem to myślę najwyżej od święta wpadne w odwiedziny, nie zamykam sobie drzwi.