Wpis z mikrobloga

Śmieszne te wafle są. Nawet Justyna jak wyszła z domu, nie robiła takich scen, nie #!$%@?ła aż tak po mieszkańcach personalnie po Radziu i innych. Bardziej o montażu. Ogólnie dość się wypowiadała w temacie, nagrała jeden odcinek na yt. Teraz normalnie się spotykają. A tutaj nie wiem co próbują zrobić. Jak bardzo by mnie Kamil nie irytował swoim zachowaniem, to oni wszyscy wypadają przy nim blado. Akcja stop hejt w ich wykonaniu, śmiechu warte. Chcieli być wiarygodni w tym? Było powiedzieć, poniosło nas, #!$%@?śmy, nie zdawaliśmy sobie sprawy, z tego, że aż tak jedziemy po Kamilu. Nie róbcie tego. Problem w tym, że oni tego nie widzą. Kamil ideałem nie jest, na bank trudno się z nim mieszka, ale heloł to program tv, wiadomo, ze może trafić się człowieka, którego ciężko będzie znieść. Mają po tyle lat, po ile mają i nie znają samych siebie? Nie wiedzieli, że nie powinni iść tam, gdzie przez 24 będą ich śledzić kamery, gdzie będą narażeni na stres i ekstremalne wyzwania? No szok dla mnie. Kamil #!$%@?ł każdemu z nich plan o 3 miesięcznych wakacjach i teraz robią jakieś śmieszne akcje.
#bigbrother
  • 9
@Stellaslomka jak napisalam na insta jednej z grubych (nie pamietam juz ktorej), ze poszli tam do programu rozrywkowego, ktory ma obnazyc ich osobowosc. Mieli dawac nam rozrywke przez TYLKO 3 miesiace (a niektorzy nawet mniej) a nie zly przyklad, bo w koncu ogladaja to dzieci. To zamiast sie swietnie bawic to pokazali nam czym jest hejt a nikt z Kamilem tam slubu nie bral zeby spedzac z nim cale zycie tylko pomieszkac