Wpis z mikrobloga

Jesteś na tagu #bekazkatoli i nigdy nie widziałeś? Serio?!


@kciuk14: nie no, poważnie, podrzuć kilka przykładów. Co rusz widzę inteligentnych ludzi, którzy rzucają kartą pułapką pod tytułem "feministki to by w AS powalczyły o swoje prawa, ale hehe, chyba się boją" lub "niech geje jadą do AS i tam pokrzyczą o nietolerancji, ale pewnie tego nie zrobią, bo wiedzą, że straciliby głowy". W życiu nie trafiłam na lewaka, który użyłby tego
@MichalLachim:
A w których to krajach katolicy protestują w sprawie poszanowania ich praw? Katolicy mogą protestować przeciwko konkretnym rzeczom, na przykład aborcji. Tak się składa, że akurat aborcja jest w AS zakazana.

"Protest w sprawie poszanowania praw" to nie jest sposób działania katolików, tylko środowisk gejowsko-tęczowo-lewackich.

Wpis zrobiłeś zgodnie ze schematem:
1. Stwórz chochoła
2. Wyśmiej chochoła
3. Ogłoś zwycięstwo
@Wuxian: O rany dobrze już coś podrzucam. Przykład pierwszy z brzegu to właśnie w nim piszesz.Gdzieś tam ktoś pisał, że czas by katolicy jako że kochają wszystkich ludzi to powinni zezwolić na małżeństwa homoseksualne. Wypominanie katolikom, że ich tradycje są pogańskie. itd. Nawet nie zaprzeczaj że takie teksty się nie pojawiają. I nie nie bronię tutaj katolików, sam jestem ateistą, też się lubię czasem ponabijać. Lubię czytać #bekazkatoli Czasem wpisy są
A czyli spoko jak katolicy nie mogą sobie Kościoła zbudować - ważne że lewaków dupa piecze. xD


@MichalLachim: Co? Nie łapię twojego dryftu.

No, bo w macie w dupie czyjeś prawa, ważna jest żydowska mitologia. ¯_(ツ)_/¯

Możesz sobie tam myśleć na co masz ochotę, ale obrazek który wstawiłeś jak oderwany od rzeczywistości i zwyczajnie głupi.