Wpis z mikrobloga

Nie mogę założyć konta na warez-bb.org. Nie przychodzi kod aktywacyjny na podanego przeze mnie maila przy rejestracji. Próbowałem w dwóch przeglądarkach. Napisałem na legal(at)warez-bb(dot)org, ale nie mam żadnej odpowiedzi od nich.

Czy mógłbym prosić o pomoc kogoś kto posiada już konto na warez-bb.org o zwrócenie się do moderatora w mojej sprawie. Byłym ogromnie wdzięczny za pomoc.

#warez #warex-bb #darkwarez #p2p #piratujo #torrent #torrenty
  • 13
  • Odpowiedz
sprawdzałem spam, próbowałem na 3 różnych mailach. za każdym razem to samo. Nie przychodzi mail aktywacyjny
  • Odpowiedz
w takim razie jest jakiekolwiek wyjście, żeby móc korzystać z tego forum? Zależy mi bardzo bo szukam filmów bez lektora więc byłoby to najlepsze źródło
  • Odpowiedz
@Barti131:
dzięki za info, ale właśnie czytam komentarze wielu osób które czekają tygodniami na mail od nich nic...czy dalibyście radę poprosić moderatora, żeby podesłał mi ten mail aktywacyjny? mogę wysłać login i maila na PM
  • Odpowiedz
A znacie równie dobrą alternatywna stronę zagraniczną z warezami na której można by znaleźć filmy w bardzo dobrej jakości bez lektora? Sprawdziłem już kilka i wszystko to lipa.
  • Odpowiedz
@kargulasty: maile już od dawna nigdy nie dochodziły i na samej stronie głównej maja wielkie ogłoszenie, że w celu aktywacji konta trzeba każdorazowo pisać na adres e-mail legalwarez-bb.org
  • Odpowiedz