Wpis z mikrobloga

Twój mózg na psychoprawicy vol. 2

Gdy kategoria produktowa w sklepie z meblami obraża Ciebie, twoją kulturę i twoją religię xD

Psychoprawica (nie tylko w Polsce) ma ból dupy o to, że międzynarodowa korporacja sprzedająca swoje produkty na całym świecie przyporządkowała choinkę do odpowiedniej kategorii (zamiast tworzyć nową, specjalnie dla niej).

Jeszcze te tytany intelektu płaczą o nazwę "Vinterfest", która wcale nie jest nazwą choinki, tylko całej grupy produktowej (tak jak np. szafy "Pax" czy meble "Malm").

Nazwy IKEA ma takie same na całym świecie bo ten sam "Vinterfest" możesz sobie kupić również w Japonii czy Indiach:
https://www.ikea.com/jp/en/search/?query=vinterfest
https://www.ikea.com/in/en/search/products/?q=vinterfest

Nawet na wykop te urojenia dodali:
https://www.wykop.pl/link/5205823/zimowa-impreza-zamiast-bozego-narodzenia-w-ikei-choinka-nazywa-sie/

Najlepsze jest to, że wcześniej "choinka" też była "sztuczną rośliną", tylko nazwę miała inną - "Fejka" (ogólna nazwa sztucznych roślin w IKEA), a teraz a teraz przenieśli to do nazwy "Vinterfest". Ale wtedy to jakoś nie przeszkadzało ¯\(ツ)_/¯

Jak ktoś mi nie wierzy - tutaj katalog z 2017 roku:

https://i.imgur.com/pZwSBgP.png

Oczywiście "choinkę" można jak najbardziej wyszukać wpisując "choinka" czy "drzewko bożonarodzeniowe" bo takie rzeczy jak najbardziej znajdują się w opisie.

Tradycyjna, pewna siebie prawica, która nie ma czasu na pierdoły i wyśmiewała lewicowe "
snowflejki_" triggeruje się o byle gówno gorzej niż najbardziej radykalny SJW płaczący, że ktoś nie użył jego indywidualnych zaimków.

Beka do potęgi.

#neuropa #psychoprawica #urojeniaprawakoidalne #ikea #4konserwy #bekazprawakow #heheszki #zakupy #polska
rzep - Twój mózg na psychoprawicy vol. 2

Gdy kategoria produktowa w sklepie z mebl...

źródło: comment_8ZAe3JQ3EFSLq84mMq10sV0ste4F7vXD.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
Ale w końcu Ikea pozmieniała nazwy w porównaniu do lat poprzednich czy nie?


@Variv: Stworzyli nową serię produktów "Vinterfest" i choinkę przenieśli z serii "Fejka" (sztuczne rośliny) do "Vinterfest".
  • Odpowiedz
@KrakenFromKrakenowo: święto kościelne które nie wywodzi się z chrześcijaństwa. Data 25 grudnia nie ma nic wspólnego z biblijnymi zapisami, została obrana właśnie by zarobić jeszcze w Rzymie . Zaorano inne wierzenia.
  • Odpowiedz
@rzep i ty tak serio? XD analiza, komentarze na #!$%@? wie ile, linki, przykłady, tagi, i to wszystko w jednym wpisie, w ramach walki z prawakami? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nawet jak na bordowego, to przegięcie pały XD
  • Odpowiedz
@rzep "praca"? O #!$%@?.... ja myślałem, że ty z braku znajomych, rodziny, kogoś kto by się kochał.. tyle czasu spędzasz na tej walce z prawakami, a tu się okazuje, że to twoja praca XD
  • Odpowiedz
@rzep: @ZaplutyKarzelReakcji: @SirPsychoSexy:

A jednak. Wiedziałem, że słowo "choinka" oraz 'Boże Narodzenie" nie przejdą im przez gardło.
IKEA dzisiaj mi odpowiedziała na zapytanie, czy produkt jest choinką, które pokazałem powyżej w wątku.

I w jakim neuropejskim stylu!

Ale najpierw przykład.

Wyobraźcie sobie, że przeglądacie allegro i widzicie ładowarkę. Nie wiecie jednak, czy nadaje się do telefonu, czy jest innego typu. Pytacie więc o to sprzedawcę, a on pisze albo
  • Odpowiedz
@PotwornyKogut: No ale przecież mają rację. Choinka to choinka, możesz jej użyć jako bożonarodzeniowej, co sami sugerują w opisie.

Firma sprzedająca meble to nie kościół by narzucać klientom zwyczaje religijne.
  • Odpowiedz
@rzep: ale ja ich nie pytam o to jak mam jej używać tylko czym jest ten produkt. jest to bardzo proste pytanie i wymaga tylko odpowiedzi "tak" albo "nie".
nikt ci nie zabrania kupić sobie dezodorantu, a następnie wsadzać go sobie w dupę, ale ten produkt jest dezodorantem, niezależnie od tego co z nim robisz.
  • Odpowiedz
ale ja ich nie pytam o to jak mam jej używać tylko czym jest ten produkt. jest to bardzo proste pytanie i wymaga tylko odpowiedzi "tak" albo "nie".


@PotwornyKogut: No i Ci odpowiedzieli zgodnie z prawdą - jest to sztuczna roślina udająca choinkę.

Jak chcesz wykorzystać ją jako choinkę bożonarodzeniową to droga wolna.
  • Odpowiedz