Wpis z mikrobloga

Initio Parfums Prives Oud for Grateness
Pooglądajcie recenzje tego zapachu, coś niesamowitego.
Demi Rawling której nie da się nie lubić, mówi że nic ją tak nie zniszczyło od 2 lat.
Oud niepodobny do żadnego zapachu, nieporównywalny i wyjątkowy.

Ps. nie czytajcie wysrywów na fragrantica na podstawie dua fragrances o podobieństwie do baccarata.
Zesram się jak go zaraz nie rozbiorę XD
#perfumy
SnoobDuog - Initio Parfums Prives Oud for Grateness
Pooglądajcie recenzje tego zapac...

źródło: comment_Wamhk1Fyu09r7todBhQ19YqiPh2WpLrv.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: Zamów sobie lepiej próbkę, wiekszosc tych recenzentów jutuberów jara się wszystkim ci im w ręce wpadnie i #!$%@? trzy po trzy bo dostają flakony od dystrybutorów, nie ma możliwości obiektywnej oceny zapachu na tej podstawie
  • Odpowiedz
@kyloe: Mam na to spory filtr założony, ale jeśli chodzi o Initio to i Rehab i Aud of Greatnes ląduje wszędzie na samej górze również choćby w parfumo.net

Można z pewną dozą śmiałości rzec że oba te zapachy to pewniaki i top topów od Initio.
  • Odpowiedz
@kyloe: Z Fort & Manle mam kłopot.
Charlatan i Mr. Bojnokopff's Purple Hat wpadły mi w nos. Zawiodłem się na Sulejmanie. Z chęcią sprawdziłbym jeszcze Fatih Sultan.
No ale nie o tym. Wszystkie jakieś takie mało trwałe i słabo projektujące. Miałeś styczność z jakimkolwiek?
  • Odpowiedz
@Minishcap: Tak, ze wszystkimi które wymieniłeś. Testowałem je jakiś czas temu, one generalnie są skomponowane w takiej konwencji, lekkie i zwiewne. W niektórych mi to przeszkadzało ( Bojnokopff's zdecydowanie potrzebuje więcej mocy ) w niektórych nie. Najlepszy w mojej ocenie jest Impressions de Giverny ( godzinna trwałość więc bardziej żeby sobie psiknąć i się podelektować, a nie nosić jako perfumy ) Świetny jest też Confessions of a Garden Gnome, jego
  • Odpowiedz