Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@xPekka: ten wpis to już jest chyba wyłącznie follow-up do poprzedniego i być może nie byłoby go, gdyby się pod poprzednim pajace nie ciskali :p a poprzedniego nikt przecież nie planował jako wpis do gorących, tylko raczej OP chciał się podzielić z tęczakami z tagu (sic! bo przecież jest odpowiednio otagowane) swoim szczęściem
  • Odpowiedz
Piecze ? Dobrze , ma piec :)

@Ohjeny: nic nie piecze, wypunktowałem to, że pierwotny wpis Acri można zrozumieć w inny sposób niż on zamierzał. Użył skrótu myślowego, zauważyłem, że nie określił czyja dupa boli i można zinterpretować że pisał o dupie o której stanie wie chyba najwięcej - własnej.

Bardziej mi przeszkadza codziennie pół głównej zawalone erotyką i pedofilią

mi też. Ale czarnolistując jakoś daję radę nie mieć "pół
  • Odpowiedz
@Jonn: czy widziałeś skargę w moim wpisie, czy mi tu jakieś swoje chore projekcje przypisujesz? Jebnij głową w ścianę i sprawdź jeszcze raz.
(umiem korzystać z czarnolisto i jak mnie takie coś razi to dodaję. Wypowiedziałem się w temacie wpis wyżej)
  • Odpowiedz
@xPekka: hahaha
Zdjecia kobiet zajmują polowe glownej. Proponuje wejść na wykop bez logowania albo usunac z czarnej tagi nsfw, dupeczkizprzypadku, prokuratorboners, topatencjo cos tam, herbatlinke, zdrowa kobieta itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ohjeny ale nie kobiet z facetami ;) równie dobrze to mogą być kobiety lesbijki, tak samo możesz wrzucić przystojnego faceta i napisać "ale Chad"
  • Odpowiedz