Wpis z mikrobloga

@Xerdur:
Ja sadze ze jak Sapkowski dostanie do łapy trochę zielonego to potrafi być prawdziwym gołąbkowy, jak trzeba to nawet i cały miesiąc xD.
Zaprezentowałeś się jako ten internauta idiota, bo to nie cytat Lema, tylko wyssany z palca. Poprzednie komentarze bardzo trafne, ale ostatni jakoś zepsuł mi ten obraz, że dobrze się Ciebie czyta,


@Psota: Dowodów możę i nie ma, że Lem faktycznie się tak wypowiedział o internautach, ale... Wejdź sobie choćby w tag # polka, # neuropa, # tinder i nawet nie będziesz chciał rewidować tej opinii. ( ͡° ͜ʖ ͡
Ja sadze ze jak Sapkowski dostanie do łapy trochę zielonego to potrafi być prawdziwym gołąbkowy, jak trzeba to nawet i cały miesiąc xD.


@Flypho: I tak piszesz o kimś, kogo nie znasz? Wiesz, że wielu kochanych przez ludzi celebrytów potrafią być dużo większymi bucami poza kamerami?
@Flypho: z tego co wiem to CDPred proponował mu wielokrotnie płatne konsultacje i zazwyczaj odmawiał xD
Wydaje mi sie że serial jest po prostu mocniej pod jego dyktando a i reżyserka chce bardziej oddać prawdziwy klimat
książkowego wiedźmina.