Wpis z mikrobloga

Wiecie co, nikt, e to nikt nie wmowi mi że kobieta może mieć problem ze znalezieniem partnera. Jedyne co musi zrobić, to wykazać minimalne chęci. Nie mówię że trafi na chada 10/10, ale normalnego faceta może znaleźć bez problemu.

Przykład?
Moja znajoma, w skrocie: wiek 33, jeździ na wózku, naprawdę nie należy do atrakcyjnych, ma nadwagę.

Założyła tindera i pokazuje mi śmieszne wpisy od kolesi którzy wręcz się jej narzucają. Ona przy naprawdę ciężkiej sytuacji swoich partnerów poddaje segregacji. Tak, dobrze uslyszeliscie, większość odrzuciła, a Ci co do niej piszą są w stanie zapełnić kalendarzy randkowaniu na miesiąc.

Ostatnio poznała programistę. Ma działalność, własne mieszkanie, sporo zarabia, ogólnie normalny koleś. A ona co? Ma z niego beke bo jest wg niej #!$%@? xD.

Czaicie?

Takich sytuacji są dziesiątki, tak że nikt ale to nikt mi nie wmowi że #rozowepaski maja problem ze znalezieniem partnera.

#zwiazki
#przegryw
#stulejacontent
#logikarozowychpaskow
  • 16
  • Odpowiedz
Ostatnio poznała programistę. Ma działalność, własne mieszkanie, sporo zarabia, ogólnie normalny koleś. A ona co? Ma z niego beke bo jest wg niej #!$%@? xD.

Czaicie?


@Razzish: Nie widzę w tym nic zaskakującego.
  • Odpowiedz
@fizol-umyslowy27k:

nie? a ja widzę :) zabawne, że wśród kobiet i mężczyzn działa ten sam mechanizm - bardzo często Ci, którzy specjalnie za wiele nie mają do zaoferowania mają suuuuper wysokie wymagania (i zero, ale to 0 pokory wobec siebie samych).

@Razzish:

wiesz, myślę że pojedyncze przypadki to trochę zbyt mało by wyciągać daleko idące wnioski. ja po krótkim opisie tego jak ona się zachowuje nie chciałbym być
  • Odpowiedz
@secret_passenger: Ale ten programista nie ma nic do zaoferowania. Mieszkanie, pieniądze - to kobieta może znaleźć wszędzie. Prawdziwą wartością byłoby bycie wygadanym w towarzystwie, czy ponadprzeciętnie ułożone kości twarzy. Ten programista tego nie ma (jak większość programistów) - dlatego, słusznie, kobieta nazywa go "#!$%@?ą".
  • Odpowiedz
@secret_passenger: Znam ten typ człowieka. "działalność, własne mieszkanie, sporo zarabia" no wielki pan świata. A w klubie przy barze to cichutkim głosikiem zamawia. Po co jakiejkolwiek kobiecie taki facet? Już lepiej żeby była sama. Kobiety nie mają palącej potrzeby ciupciania, więc nie muszą brać pośledniego partnera.
  • Odpowiedz
@fizol-umyslowy27k: wyluzuj - za dużo wykopu. część kobiet lubi rzeźbioną klatę, ekstremalne emocje, wyjazdy co chwilę itp, inna część uwielbia rachitycznych intelektualistów w okularkach i rozmowy o Kirkegardzie.
i pewnie tych "grup" kobiet co lubią w mężczyznach różne rzeczy jest wiele.

dokładnie tak samo jak z mężczyznami. jedni się koncentrują tylko na wyglądzie. dla innych wazniejsze są inne sprawy.

naprawdę to nie jest zerojedynkowe...
  • Odpowiedz
@Razzish: to co piszesz to oczywistość dla każdego z minimalnym ilorazem IQ nie istnieje kobieta, która nie mogłaby sobie znaleźć normalnego ogarniętego życiowo faceta. A te całe płacze, ze kobiety tez nie maja lekko to żale jakichś ulancow 4/10 i mniej, ze nie maja szans u chada 10/10.

@fizol-umyslowy27k: chciałem tylko napisać, ze zgadzam się ze wszystkim co tutaj piszesz. Już wiele razy słyszałem od różowych, ze to
  • Odpowiedz
@Razzish: ale to jest stary efekt, paradoksalnie dziewczyny z nadwagą niepełnosprawne mogą mieć więcej potencjalnych facetów niż te z górnego środka. Dlaczego? Bo facetom się wydaje, że do 7/10 nie mają szans startować, ale taka 3/10 jeszcze na wózku - o to może uda mi się zaliczyć.

A dla tych facetów co mają powodzenie u kobiet to też jest tzw. "easy lay". Grubsza, brzydsza dziewczyna jak facet jest przystojny ani
  • Odpowiedz
@fizol-umyslowy27k: @secret_passenger: , że ma być przystojny albo chociaż niebrzydki to wiadomo, ale trochę naginacie jeżeli chodzi o "niebycie #!$%@?ą".

Czy gość jest introwertykiem czy ekstrowertykiem, programistą czy spawaczem chodzi o kogoś kto np. stojąc w kolejce nikt sie nie wepchnie przed niego, a jak wepchnie to go #!$%@? zwykłym "ej kolego gdzie się pchasz?". Jest ogromna różnica między byciem cichym i budzeniem szacunku i wręcz niepokoju, a
  • Odpowiedz
@JimNH777 nie zgodzę się. to nie tak działa. można wpuścić kogoś do kolejki przed siebie - czasami nie warto się awanturować. ja wiem że wieku z was się wydaje że każda kobieta tutaj na wykopie to jest typową Karyna, której imponuje typowy Seba, ale to jest uproszczenie. w dodatku krzywdzące.

tak. partner musi być dla nas atrakcyjny. nie ma innej rady. ale dla każdego z nas ta atrakcyjność może być nieco
  • Odpowiedz
@secret_passenger: to byl przykład i przecież wiesz, że chodzi o to by w życiu być asertywnym, stanowczym, nie dać sobą pomiatać, a nie, że w kolejce do monopolowego będziesz się bił z naćpanym sebiksem o 2 w nocy.
  • Odpowiedz
@fizol-umyslowy27k:

Ale ten programista nie ma nic do zaoferowania. Mieszkanie, pieniądze - to kobieta może znaleźć wszędzie.


Słyszałem, że podobno hajs i wpisy do księgi wieczystej płyną rurami kanalizacyjnymi. Wszędzie. No nie jest tak. Nawet będąc programistą15k musisz trochę na to mieszkanie
  • Odpowiedz