Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10101010101010101010101010101010101: Jak chodzi o nawiewy to malowane :) A jak chodzi o resztę to to jest właświe FR, tylko ze słabym silnikiem i fotelami pomiędzy standard a FR. Kiera obszyta skórą jak w FR, zderzaki jak z FR, przeciwmglowe z przodu jak z FR. Wyróżnikiem są tylko felgi jedyne dla tej wersji, szersze opony (205) i czerwony lakier.
@dzieju41: Mi uratowały dupe ostatnio światła stopu mrugające w BMW przy ostrym hamowaniu. Nie miałem o tym pojęcia, ze takie coś istnieje. Jadę sobie lewym pasem na s7, lewy pas zapchany tak samo prawy. Nagle patrzę nowa BMW przede mną i mrugają jej światła stopu. Organizm zatrybil sam z siebie ze coś jest nie tak i stopa na hamulec do końca. Dosłownie na centymetry wyhamowalem.
Przyznaję jak kolega wcisnąl mi awaryjne na ekspresówce w Anglii to byłem WTF I pytam co on #!$%@?. Dopiero wtedy mi wytłumaczył. Czemu #!$%@? nie uczą tego w szkołach jazdy
@rybsonk jak pojawi się za tobą kolejny pojazd i kolejny za nim to możesz od razu podciągnąć, ważne być mieć gdzie #!$%@?ć, jeżeli typ za tobą nie wyhamuje... Zawsze trzeba ci wszystko tłumaczyć?
jak pojawi się za tobą kolejny pojazd i kolejny za nim to możesz od razu podciągnąć, ważne być mieć gdzie #!$%@?ć, jeżeli typ za tobą nie wyhamuje... Zawsze trzeba ci wszystko tłumaczyć?


@ArchDelux: nie po to się kupuje porządne auto klasy premium, żeby potem się martwić że ktoś ci wjedzie w dupę
XD ja zostawiam jeszcze jedynkę zapiętą i pełna gotowość do szybkiego ruszenia.
Raz tak #!$%@?łem na obwodnicy przed busem poczty polskiej, który nie miał zamiaru hamować.
Polecam ten styl życia.