Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś doradzi bo ja na psychologii człowieka się nie znam.. Jeśli zaproponowalem coś pewnej lasce (nie ruchanie xd) i ona momentalnie odpisała "Jasne, nie ma problemu. Jak najbardziej" w powiedzmy w niecałe 10 sekund to raczej była chętna czy wy potraficie tak kłamać?
Ta wiem że głupie pytanie ale przejmuje się p--------i.
Różowe gdyby jakiś creep wam coś zaproponował to możliwe że splawily byście go w taki sposób jak ona mnie? Czyli pisząc pozytywną odpowiedź?
#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonanonimowy321 Powiedz co jej zaproponowałeś i opisz kilkoma słowami jak wyglądasz.

Możesz wierzyć w te bajki o tym że charakter jest najważniejszy, ale kobiety ciągną do ładnych, wysokich facetów

Jeżeli zaproponowałeś jej randke, a jesteś niskim spierdoksem poniżej 180cm, to masz 80% że chciała cie spławić
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Nie znamy kontekstu całej wypowiedzi, sytuacji, w której się pojawiła. Równie dobrze mogłaby odpowiedzieć irocznie "tak, jasne", a mieć tak naprawdę na myśli: "chyba Ci się coś pomyliło". Mogła też tak sobie napisać, bo np. i tak nie zamierza się z Tobą widzieć, chce tylko pogadać w necie.

Ja w każdym razie prawdopodobnie bym nie chciała kontynuować rozmowy, najpewniej po prostu przestałabym odpisywać, ewentualnie bym zablokowała człowieka. Ale ja
  • Odpowiedz
@3nutria: mówię o Realu. Właśnie logikarozowychpaskow jest bez sensu bo gdyby nie była zainteresowana to powiedziałaby że nie i ma spokój, a odpowiadając pozytywnie naraża się na to że w przyszłości się ktoś o to o co zapytał upomni.
  • Odpowiedz