Wpis z mikrobloga

@zgon: Dodałbym jako znalezisko, ale bardziej 1 sierpnia by pasowało, a nie w połowie akcji. Spamu jest dużo, bo mikroblog nie jest miejscem, w którym można wrzucać tylko wartościowe wpisy :) Na szczęście są tagi i jak kogoś interesuje #historia to zobaczy powiadomienie. Nie da się nic z tym zrobić, wiesz o tym dobrze. Można tylko przenieść się w "Mój wykop" albo ograniczyć do panelu po prawej i obserwować ludzi, którzy
@miki4ever: Obserwuj już teraz, przecież do końca powstania jeszcze wiele dni. Reklamowała go kataryna (którą zdecydowanie warto obserwować moim zdaniem) https://twitter.com/katarynaaa

@zgon: No ale zaproponuj jakieś rozwiązanie, by nie było syfu. Moim zdaniem przy tak dużej ilości userów i tak jest na razie znośnie. Chociaż szczerze mówiąc nie wchodzę na mikroblog praktycznie wcale. Przeglądam tylko co piszą obserwowani po prawej. Nie Ty? Hm..
@zgon:

1. Nie wydaje mi się, by to zmniejszyło spam :) Serio w to wierzysz? Tak na chłodno. Ludzie zamiast #nabijamwpisy będą dawać #nabijamwpisybezinteresownie

2. Ale jak chcesz do tego doprowadzić? :)

3. 5 wpisów dziennie dla zielonego, 10 wpisów dla pomarańczowego i 15 dla bordowego? Nie wiem, trochę kontrowersyjne. Ale wpisy prywatne by się w to nie wliczały. Ja w sumie na wykopie korzystam tylko z mikrobloga (no, może nie
@parachutes: Kataryne kiedys obserwowalem, ale wkurzala mnie ostatnio i ja odznaczylem. Co ciekawsze kawalki i tak ktos dalej przekazuje.

@zgon:

1. Ja mam wszystkie odznaczenia, a i tak spamuje. Takie zycie:)

2. Jak chcesz zrobic MB elitarny to to jest najszybsza metoda, zeby doprowadzic do czegos calkiem odwrotnego:)

3. Limit spowodowalby po prostu odejscie uzytkownikow na inny portal, sam bym pewnie tak zrobil, jakbym nie mogl spokojnie dyskutowac.
@miki4ever: Dla mnie kataryna jest często punktem spojrzenia drugiej strony na świat, a że w tym środowisku rzadkością są ludzie nieoderwani od rzeczywistości i ona do nich należy to lubię czytać jej komentarze.
@parachutes: Ja tez lubilem, ale za bardzo mi zaspamowala kiedys twittera i sie wkurzylem. Tak samo jak mialem taka fajna europoslanke z Holandii bodajze i tez jak zaczela wrzucac po 20 tweetow dziennie to sie wkurzylem.
@miki4ever: No, ja też nie wiem jak ugryźć problem ludzi, którzy przesadzają z ilością wpisów. Porobiłem listy i wrzuciłem ich do różnych list i usunąłem z obserwowanych. W sumie to pomogło, bo w widoku listy widzę ich wpisy, a w widoku ogólnym mam tylko tych, których obserwuję. Sęk w tym, że te listy tak jakby nie pokazują wszystkich ćwierknięć danych osób i nie mogę rozgryźć czemu.
@parachutes: A to do list nie doszedlem. Tweety czytam tylko na Androidzie, na komputerze w sumie nie odpalalem tego nigdy. Tak czy inaczej, w Polsce malo popularne, a informacje mozna dostac z pierwszej reki, tj. komunikat ministra, parlamentu europejskiego itp.