Wpis z mikrobloga

#programista15k #praca
Mam dylemat, w obecnej firmie przestałem się rozwijać, ale mam stabilny grunt. Gryzie mnie parę rzeczy, które mógłbym przegadać z liderem, ale wątpię że się zmienią.

Co wybrać

  • Zmiana pracy 25.5% (12)
  • Rozmowa o podwyżkę 74.5% (35)

Oddanych głosów: 47

  • 5
@doee: Umowa o pracę?

jeśli tak i pracujesz w rozsądnych godzinach pomyśl o JDG, swoich klientach i projektach. Jeśli masz na to czas, sprawia Ci frajdę to idealne rozwiązanie. Niższy ZUS jak masz UOP.

Do tego rozwijasz się cholernie, zdobywasz większe doświadczenie. Możliwość nawiązania współpracy na zasadzie B2B

Jeśli masz poduszkę finansową na co najmniej 6 msc utrzymania się bez zmniejszenia radykalnie standardu...zmień pracę.

Podwyżka spowoduje że zaspokoi Twoją chęć rozwoju?
@doee: jak człowiek przestaje sie rozwijac pracujac w IT to tylko i wyłącznie za sprawą lenistwa xd w IT zawsze jest cos co mozna usprawnic, ulepszyc, poprawic, zredukowac koszt, w dobie za malo godzin jest zeby byc na bieżąco ze wszystkim co sie dzieje. Moze dopada cie zwyczajnie wypalenie zawodowe?
@bacteria: Możliwe ¯\_(ツ)_/¯ Rozwijam się głównie po pracy, z pracy wynoszę mało rzeczy. Nie mamy code review (XD), często w projektach jestem jako jedyny dev, także brak mi trochę autorytetu.