Wpis z mikrobloga

@Wrath_of_the_Tyrant: Ale lamersko poszli, ale chociaż przerobiona na taką ruchable, a nie potwora Nostromo.

@sikzmiednicy: Oj tak, najlepsza była i jest. Chociaż według mnie o wiele lepiej zrobili jej głos w polskim dublażu którego zabrakło w 3 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dajcie mi #!$%@? ME4, a nie sromdromedę ()
  • Odpowiedz
@Carl_Corey: No podobno będzie, zawsze to coś od nowa sobie przejść tą wspaniałą trylogię (poza końcem ME3).
Ale ME 4 jako takiego z Shepem nie dostaniemy, pomimo tego że pokazali w "true" endingu że przeżył.
Andromeda nie była taka zła, po prostu za mało ludzi do roboty, za duże ambicje i #!$%@? anthem który przemielił obsadę, a był #!$%@?.
  • Odpowiedz
@CralencSeedorf: Znam to, to tylko gra man. Wiadomo że to że można się ruchać jest w #!$%@? nielogiczne, ale jednak gra ma się podobać. Jakbyśmy mieli grać w zespole z ludzikami wyjętymi ze Spore to myślisz żeby gra była na tak dobrym poziomie? No nie wydaje mi się bo byśmy nie mogli się z nimi utożsamiać.
Poza tym ja zawsze mówię że sukces pewnych gier wynika po prostu z braku
  • Odpowiedz
@Mnichuy: Tu akurat chciałem nawiązać do samej Tali. Można by zrobić jakiś myk z wychudzoną kosmitką, która w ostateczności mogłaby wyglądać jak chory człowiek. Wiesz, charakter ważniejszy od wyglądu, w końcu Shepard nie widział jej ani razu, a i tak się z nią zaprzyjaźnił. Ale nie, lepiej z niej zrobić ziemską modelkę ku uciesze napalonych nastolatków. :(
  • Odpowiedz
@CralencSeedorf: Czy ja wiem czy ona wyszła taka super piękna? Zrobili ją niepotrzebnie na człowieka z jakimiś czułkami, #!$%@? zdjęcie z Instagrama na #!$%@?. Albo czasu nie mieli, albo pomysłu. Albo ktoś sobie na koniec powiedział"ej może pokażemy jej twarz?!"
Ogólnie kończenie wątków w me3 było słabe
  • Odpowiedz