Wpis z mikrobloga

Siedze sobie normalnie, a postury jestem zwyklej, (184cm,95kg, 20cm). naprzeciwko mnie siedzi pani z wagi XXXL. Przychodzi do niej kolezanka XXL, siada obok mnie wciskajac mnie w szybe mowiac pretensjonalne "przepraszam" (jakby byla to moja wina ze ma problem z miejscem) po chwili #!$%@? wstaje bo sie nie miesci z racji swojej wagi i mowi kolezance "nie wytrzymam, specjalnie na mnie napiera i lokciem stuka, postoje sobie", jej kolezanka robi jej miejsce obok siebie ale ta "nie Helenka postoje, co sie bedziemy sciskac" xD Dodam ze Helenka zajmuje 1,60 miejsca.

Powinienrm ustapic jej miejsca z racji tego ze jest tlusta mimo ze miejsc jest fcholere?
¯\_(ツ)_/¯
#mpk #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pasta
  • 29
@Zakimar: jako człowiek XXXL powiadam, nie powinieneś. Osobiście zawsze staram się siadać „od przejścia” i wystawać na zewnątrz. Gorsi są tylko ci co targają walizki do środka i zostawiają na siedzeniu obok. Won do bagażnika kurła
@Shyvana: zle zrozumialas. Nie smieje sie ze ktos jest gruby, do tego mi daleko. Tylko z arogancji pani ktora ma pretensje do zwyklego goscia siedzacego obok, ze nie moze mu zajac polowy krzesla :)