Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Mirki!! Właśnie na fejsbuku @wykop wrzucił post o tegorocznej akcji #rogalove.

Stwierdziłem, że w sumie co roku komuś coś zamawiałem na swoje urodziny, w tym roku tego nie zrobiłem xD więc pora się zrehabilitować.

Deal jest taki Ty wrzucasz jakiś śmieszny obrazek, historię, cokolwiek a ja wybiorę dwie osoby którym zamówię po pysznym rogalu z https://rogalove.pl rok temu miałem okazję skosztować i był pyszny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie by było jakby wybrana/wylosowana osoba zamówiła rogala komuś innemu, ale to nie jest wskazane, aczkolwiek myślę, że nie jest to duży wydatek a pomaganie innym jest super (ʘʘ)

Macie czas do jutra do 8:00
#rozdajo #rogale #wykop
polik95 - Mirki!! Właśnie na fejsbuku @wykop wrzucił post o tegorocznej akcji #rogalo...

źródło: comment_oSvCqemEsDuAUmnPocTK9DFCqssIkINd.jpg

Pobierz
  • 38
@polik95: To ja historię #!$%@?ę sprzed chwili xD
byłem na szkoleniu w robocie i nowe twarze no i zamiast suchych plakietek to każdy przedstawiał swoje imię + przymiotnik od pierwszej litery i potem rundka i każdy powtarzał wszystkich.
No i lecimy
Kuba - Kulturalny
Stasiek - Sumienny
I leci 3 typ, mówi 'ja nazywam się Bogdan i hmm... BRZYDKI he he'
Wszyscy taka brechta i potem #!$%@? 30 osób na sali,
To ja daję historię usłyszaną od znajomego, która przydarzyła mu się gdy miał 4,5 lat. Nazwijmy go Janek.

Wiosną rozpoczęły się zapisy do lokalnej zerówki. Rodzic wraz z dzieckiem kilka dni przed rozpoczęciem musiało pojawić się na tzw. rozmowie. Na samym spotkaniu rodzic wchodził do pokoju gdzie siedziały dwie panie przedszkolanki. Na samym wstępie zadaniem dziecka było narysowanie jakiejś rzeczy. Sam kumpel nie wie czy to miało jakieś znaczenie, czy był to
jmuhha - To ja daję historię usłyszaną od znajomego, która przydarzyła mu się gdy mia...

źródło: comment_dEH7B3dU25JwNdxEsNGY6LndqBVxP4dX.jpg

Pobierz