Wpis z mikrobloga

@Antonn człowieku, mam prawie 300 kucy pod nogą dostępnych od samego domu, ponad 600nm wyrywa gówno z dupy, zachowując przy tym spalanie w granicy 10l ropy. Na #!$%@? mi twoja benzyna. Z taka mocą musiała by ze 20 palić. Wycięty dpf i egr, wypalone klapy z kolektora, downpipe i przelot, czego więcej chcieć od życia, z Chorwacji do Polski w 9 godzin doleciałem przy spalaniu średnim 7,5 , dziękuję, dobranoc.
@Neoplan: Widzę ze jesteś upośledzony jeśli nie rozumiesz ze diesle to przeżytek i niedługo kompletnie przestanie być produkowany.
Klekot,smród i zaniedzczyszrnia to dla was nie ma znaczenia bo was nie stać na porządna hybrydę elektryka czy właśnie benzynę
@Antonn klekot? Masz problem z mózgiem? Wiesz jak brzmi to bmw ? Posłuchaj i nie pyskuj. Elektryk nie zanieczyszcza środowiska co? Prąd się bierze z niczego. Kto tu jest ignorantem. 300 tys to jest dopiero dobrze dotarty
Kick_Ass - @Antonn klekot? Masz problem z mózgiem? Wiesz jak brzmi to bmw ? Posłuchaj...
@Antonn: To nie jest przeżytek, bo w trasie diesel ciągle jest bezkonkurencyjny. Ale oczywiście to ty masz rację, a nie wszyscy zarządzający flotami...
Benzyna i hybryda są totalnie nieekonomiczne w jeździe autostradowej, a o elektryku w trasie w ogóle szkoda strzępić ryja.
Diesel euro6 jest bardzo ekologiczny. Właściwie każdy od euro4 wzwyż jest ok. Przejechałem bez problemów 350 000 km dieslem euro5, teraz czekam na odbiór nowego euro6d i nie widzę