Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy taki facet jest atrakcyjny?

* 0,5 mln oszczędności (50% w obligacjach inflacyjnych)
* programista 8k - 100% zdalnie, UoP na czas nieokreślony
* 35 lat
* 180 cm
* chudy patyczak
* introwertyk
* wykształcenie wyższe
* nie chodzi na siłownie, bo nie lubi
* czyta książki
* lubi szybką jazdę autem
* poza programowaniem ma jeszcze inne zainteresowania
* nietowarzyski
* ekscentryk
* dziedziczy po rodzicach 1 ha ziemi i pół domu na wsi
* twarz smukła, podłużna, ma wszystkie włosy pomimo średniego wieku
* długie kończyny
* agnostyk
* konserwatywno-liberalny
* żadnych znajomych poza internetem i sporadycznymi "randkami"
* zero picia alkoholu, nawet w święta odmawia, nawet jak koledzy z pracy chcieli to nie
* innych nałogów typu papierosy też nie

#pytanie #rozowepaski #introwertycy #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Czy atrakcyjny?

  • Tak 13.3% (231)
  • Nie 86.7% (1508)

Oddanych głosów: 1739

  • 60
OP: @oszty: Ooo, w końcu jakiś ciekawy temat. Niestety nie odgadłeś mojego typu osobowość. Szybka jazda samochodem wynika z fiksacji na punkcie samochodów i sportów motorowych - mam tak od dziecka - po prostu uwielbiam jeździć autem - i nie chodzi tutaj o szybkość czy adrenalinę, tylko o coraz szybsze pokonywanie zakrętów. Niektóre zajęcia pochłaniają mnie bez reszty i to jest bardzo ekscytujący stan, takie skupienie się na jednej czynności.
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę smutlam. Możesz się życiem cieszyć zwiedzać świat, wychodzić do ludzi a Ty się zamykasz we własnej teumnie, przynajmniej z takimi oszczędnościami będziesz.mogl sobie ładny pomnik po śmierci postawić o ile rodzice będą żyć i się tym zajmą, bo jak nie to pochowają Cię w ogólnej mogile... Człowieku wyjdź z nory. Masz możliwości, zacznij żyć a nie umierać i kisić się we wlasnej nicości. I nie z takim podejściem do
Zona: Właśnie opisałeś mojego męża. Razem 16lat, 10 po ślubie, 2 dzieci. I jest dokładnie taki jak opisałeś siebie.
Tym mnie ujął. Wiedzą, innością, mądrością. I byciem abstynentem.
Jesteśmy kompletnie różni. A jednak wygrałam jego a on mnie:)
Powodzenia:) bądź sobą:)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

WalecznyProgramista: Jesteś niesamowicie atrakcyjny, bo większość kobiet to szony. Jak jesteś ładny i bogaty, to Twoje wady będą postrzegane przez kobiety jako zalety. Możesz śmiało im wkładać na ulicy rękę w gacie i uznają Cię za szarmanckiego. Możesz pluć ich rodzicom w twarz i stwierdzą, że łobuz kocha mocniej. Możliwe, że się opamiętają i oskarżą o przemoc i manipulację, ale wtedy jeżeli sędzia jest kobietą, to wkładasz jej rękę w gacie(
PospolitySzejk: @mokry_sen_polonisty: konserwatywno-liberalny czyli w Polsce najbliżej do profilu "Rzeczpospolitej". Konserwatywny, centroprawicowy społecznie, liberalny gospodarczo, stawiający na wolny rynek i silną klasę średnią oraz sektor MSP. Najbliżej z partii politycznych to Polska Jest Najważniejsza, dawniej Torysi brytyjscy i Ruch Polityki Realnej/Unia Polityki Realnej przed objęciem władzy przez Korwina.
Mam nadzieję, że pomogłem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua