Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#ios #apple dorwalem ipada mini 1gen, wczesniej mialem tylko ipoda nano wiec z jablkiem malo doswiqdczenia. Mam na nim ios 9.3.5 i problem taki ze aplikacji nie da sie instalowac. Instagrama nie wyszukuje, dropbox mowi ze niekompatybilny, youtube ze musi byc ios 10. Czy tak dziala apple ze starsze urzadzenia staja sie całkowicie bezuzyteczne? Ze nie mozna zainstalowac podstawowych apek?
  • 20
  • Odpowiedz
@daczka92: Taka polityka Apple, nic nie zrobisz
@motoinzyniere: Na 7 letnim laptopie postawisz Windows 10 i nadal będzie można instalować na nim aplikacje. Sam iPad 1 jednak już w dniu premiery miał bardzo ograniczone hardware wiec nie dziwie się że szybko go skreślili.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jarqka: tak. Da sie zainstalowac nowe aplikacjie (chyba ze sa oparte na jakichs nowych funkcjach), a jak nie to mozna znalezc stara wersje apki i ja wrzucic. Najsmieszniejsze ze wczoraj jak byl jeszcze przed wyczyszczeniem pamieci to byly zainstalowane te aplikacjie. @Harmideron: @motoinzyniere: @dzana: @rybak17: @suqmadiq2ama: tylko potwiedzilo ze apple to gówno
  • Odpowiedz
@daczka92: Po prostu Apple jest eco i celowo postarza swoje produkty. Komputery z 2011 roku nie dostaną nowego systemu, nowych aplikacji itp. Jedynym ratunkiem jest Windows/Linux.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: hm niby śmieszne ale te aplikacje dzialaly na tym ipadzie
@rybak17: eco no #!$%@?, wyrzuce go na śmietnik i zatruje glebe albo powietrze wyciekami z baterii.
A tak serio to chyba skonczy na scianie jako sterowanie do smartdomu
  • Odpowiedz
@daczka92: pokaż mi samsunga który dostaje oficjalne wersje systemu 7 lat po premierze. Owszem możesz zainstalować sobie jakieś custom romy, ale to nie to samo. Apple i tak bardzo długo wspiera swoje urządzenia, bo często 4-5 letnie telefony dostają update do najnowszej wersji systemu.

Co do braku aplikacji w sklepie to nie jest kwestia tego, że apple zabrania tylko producentom appek sie nie opłaca utrzymywać starego kodu na stare systemy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzana: ale oczywiście. Najnowszy update tego ipada wyszedl w tym roku, tylko po co jak to urzadzenie jest nie od uzytku. Nie obchodzi mnie kiedy byl update tylko czy uzadzenie jest zdolne do pracy i tak - android sprzed 7 lat bedzie zdecydowanie bardziej uzywalny. A to czy apka jest w sklepie i bedzie dzialac czy nie to tez slaby argument bo na androidzie mozna znalezc sobie stara instalke, wrzucic
  • Odpowiedz
@daczka92: ale nie narzekaj, że nie możesz znaleźć IG, jak nie umiesz. Przy wyszukiwaniu zaznacz w lewym górnym rogu o ile się nie mylę, żeby wyszukiwał też appki dla iPhonów. Tylko jeżeli już tę appkę pobierzesz, to będzie przeskalowana do wielkości ekranu, czyli wyglądała słabo.

Poza tym porównaj. Skoro mini dostał update w tym roku, bezpieczeństwa bo bezpieczeństwa ale update, a Ty nie możesz pobrać aplikacji firmy trzeciej to kto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nie_znany: ale mnie nie obchodzi kto czego nie wspiera. Jakby sprzedawali samochod na etanol a na stacjach go nie sprzedaja to samochód jest bezuzyteczny a nie stacja.
@FalseIdeas: kurde ale wczesnjej bylo na innym koncie, dzisiaj go zresetoealem i zalozylem appleid
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nie_znany: ale ja go nie kupilem. Od nowości miala go moja mama i uzywala do niedawna, a ze lezy od paru miesiecy to go wzialem bo moze by sie przydal. Czyli po zakupie nagle przestal byc do uzytku, a wcale sie nie zepsuł
  • Odpowiedz