Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jeszcze zastanawia się nad wyborem miedzy Rio/Zanetti ?
Aktualnie wleciał Varan za Lengleta, więc para obrońców to Hernandez / Varan i tu sie robi problem :)

Czy brac Rio/Varane co daje kilka opcji (ter stegen za Llorisa + moge wejsc w Robertsona na LO i Semedo / Carva na PO)
czy zostawic Hernandeza ktorym mi sie fajnie gra i brac prime Zanettiego, co i tak daje opcje na LO typu Semedo IF Dignie itp, (zostawiajac Llorisa)

osiwieje a finansow i czasow na testy brak :(
#fut
  • 6
@KunioKun: Mendy, Varane, Rio, Walker i Ter Stegen. Czymś takim będę grał. Na razie brakuje mi tylko Rio i polecam tych wszystkich graczy oprócz Rio, bo jeszcze nim nie grałem, ale zakładam, że będzie w miarę ok. Taki Żanetti może Ci nie podpasować, a jeśli chciałbyś w przyszłości Messiego to na PO możesz dać Semedo, który nie będzie o wiele gorszy od Zanettiego.
@Wojtini1996: dzięki, zbieram wlasnie opinie, zostaje chyba tylko poczekać na kogoś kto potestuje Rio, pytanko dużo grasz Ter Stefenem? Gram Llorisem i jest spoko ale nie pamietam wylewów u niego jak gram przeciw i tak sie tez waham
@KunioKun moim zdaniem na boku obrony nie odczujesz aż tak tej karty ikony jak na środku. Niby Rio ma podobne staty do Hernandeza, ale jest wyższy i silniejszy przez co będzie go trudniej przejść (coś jak Van Dijka)