Wpis z mikrobloga

#allegro #iphone #telefony #pytanie #zakupy #zakupyonline #januszebiznesu #januszeolx

Mirasy mam pytanie. Rok temu kupiłem IPHONA6s, któremu zablokowali IMEI (najprawdopodobniej nie zostały opłacone rachunki za abonament - T-Mobile USA). Napisałem do sprzedawcy, który aktualnie z tego co widzę na allegro nie ma żadnych aukcji. Powiedział, że proszę podesłać wadliwy telefon, wymienią na nowy. Jaką mam pewność, że jak wyślę to w ogóle się odezwą ? Albo jak się zabezpieczyć przed tym, żeby nie stracić już całkiem tego telefonu ? Wysyłka za potwierdzeniem odbioru ?
  • 7
@r00ti: ja bym w sumie nie odsyłał, bo skoro przestal placic abonament to zrobil to z jakiegos powodu prawdopodobnie zeby zrobic cie w #!$%@?) wiec skoro wyslesz telefon to tym bardziej nie masz zadnej gwarancji ze dostnaiesz nowy. Niestety 2 strona medalu jest tez taka ze jak go nie wyslesz, a jest zablokowany to jest bezuzyteczny
@danzaxkuduro: to nie jest osoba prywatna tylko januszex, sprzedał wtedy kilkanaście jak nie więcej modeli tego iphona i innych szajsungów. Więc raczej importował skądś te telefony.

Sugerujesz zgłoszenie sprawy na policje ?