Wpis z mikrobloga

@stjust: ja naskrobałem coś takiego, mam nadzieję że Pan Bralczyk (specjalnie z wielkich) doceni

Trzeci, najgorszy sort kobiety, łączy w sobie wszystkie wady kobiet z Zachodu oraz ze Wschodu nie posiadając przy tym ich zalet. p0lki (piszemy zawsze z małej) stanowią ok. 95% wszystkich kobiet w p0lsce. Stworzenie wybitnie głupie, leniwe, jednocześnie zakompleksione i z wybujałym ego, zawsze chętna na kutangę chada/murzyna/araba (najlepiej wszystkie naraz). Omijać szerokim łukiem.
Hahaha. Ale jakby wygrało słowo p0ljak opisujące fajtłapy życiowe z wątłymi klatami, chudymi rączkami i grubymi brzuszkami w gówno ciuchach ,niepotrafiące nawet rozmawiać to bylibyście zadowoleni? Hrrrrr Haaaatfuuuu.
Każdy koleś który nie ma problemu z laskami powie wam że jesteście żałośni. Szukacie problemów na zewnątrz bo brakuje wam odpowiedzialności żeby poszukać jej w was samych. (Haaaatfu)*10e6
Hahaha. Ale jakby wygrało słowo p0ljak opisujące fajtłapy życiowe z wątłymi klatami, chudymi rączkami i grubymi brzuszkami w gówno ciuchach ,niepotrafiące nawet rozmawiać to bylibyście zadowoleni? Hrrrrr Haaaatfuuuu.


@PeeM69: to by się tak obsrali, że moderacja by nie wyrabiała z banowaniem kolejnego powstania inceli xDDD

Każdy koleś który nie ma problemu z laskami powie wam że jesteście żałośni. Szukacie problemów na zewnątrz bo brakuje wam odpowiedzialności żeby poszukać jej w was