Wpis z mikrobloga

Jedna z moich pierwszych prac. Zrobiłam go już jakiś czas temu dlatego ma pełno niedociągnięć i w niektórych miejscach nie wygląda za dobrze. Jedak nadal jestem zadowolona ze skrzydeł, których szkielet zrobiłam z drutów nierdzewnych, dzięki czemu można je wyginać i układać jak nam się podoba ʕʔ.
Ps. Zdjęcie sprzed około 6 lat, dlatego ma taką słabą jakość. Nie mam możliwości wrzucenia bardziej aktualnego zdjęcia, bo #pokemon został przeze mnie zrobiony na zamówienie i już go nie mam
#zwloczkizrobione #pokemon #pokemongo #szydelkowanie #amigurumi
AmiGurumi - Jedna z moich pierwszych prac. Zrobiłam go już jakiś czas temu dlatego ma...

źródło: comment_s7Vy5XBRv6XZnR4E6ycsyc31N03DWjJw.jpg

Pobierz
  • 39
@emcter: Dziękuje, jedna z pierwszych, przed nim zrobiłam chyba trzy rożne króliki. Jednak nie był trudny bo miałam na Internecie całą instrukcję rozpisaną, co prawda po angielsku, ale nie było to problemem, bo z angielskich filmików uczyłam się szydełkować. Minusem jest to, że obecnie po angielsku instrukcję potrafię odczytać, a po polsku mam trudności XD. Obecnie korzystam z samych zdjęć i sama pisze instrukcję do swoich robótek (