Wpis z mikrobloga

Na #omzrik afera bo do jakiegoś przedszkola przyszli rekonstruktorzy historyczni i pokazali dzieciom atrapy broni, granatów i pokazli jak się tym obsługiwać. I wielkie lewackie oburzenie że „jak to tak Broń ? Dzieciom ? wojna, przemoc,mundury huru duru do więzienia ich” no tak według lewicy lepiej jakby dzieci bawiły się wibratorami i kulkami analnymi w tedy było by „słodko”, „postępowo” i „europejsko”

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
l.....6 - Na #omzrik afera bo do jakiegoś przedszkola przyszli rekonstruktorzy histor...

źródło: comment_C833InUBnrl5ernRHTt0HGQGnV2Yffd9.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
przecież dzieci jarają się bronią. Kto nie miał pistoletu na kulki albo nie robił karabinu z patyka.


@JaTuNowy: kto nie walczyl z kolegami na miecze z dildosow ten nie mial zycia.
  • Odpowiedz
dlaczego mam czuć przywiązanie do kraju z którym łączy mnie to, że jest sobie na mapie w tym momencie kiedy się urodziłem i jakbym urodził się 200-300 km dalej to musiałbym czcić inny kraj?

@niochland: a dlaczego masz czuć przywiązanie do rodziców? Gdybyś został poczęty 20 metrów dalej to miałbyś inną matkę.
  • Odpowiedz
: akurat granaty mogli sobie darować, sporo tego jeszcze można znaleźć w lasach i akurat dzieci nie powinny tego kojarzyć z "niegroźną" zabawką.


@kretoslaw25986: Myślisz że rekonstruktor w pełnym mundurze w tym właśnie momencie mówi dziecku "idź sobie porzucaj to taki fajny granat"
  • Odpowiedz
Warto od najmłodszych lat wpajać wartości patriotyczne i pro obronne.


@kretoslaw25986: No tak, jeszcze komuś przyjdzie do głowy, żeby w razie konfliktu ratować siebie i swoją rodzinę, a nie bezmyślnie i posłusznie wykonywać samobójcze rozkazy jakichś idiotów grzejących dupy w ciepłych sztabach, którzy spie*dolą do ciepłych krajów w razie porażki.
  • Odpowiedz