Wpis z mikrobloga

Na #omzrik afera bo do jakiegoś przedszkola przyszli rekonstruktorzy historyczni i pokazali dzieciom atrapy broni, granatów i pokazli jak się tym obsługiwać. I wielkie lewackie oburzenie że „jak to tak Broń ? Dzieciom ? wojna, przemoc,mundury huru duru do więzienia ich” no tak według lewicy lepiej jakby dzieci bawiły się wibratorami i kulkami analnymi w tedy było by „słodko”, „postępowo” i „europejsko”

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
l.....6 - Na #omzrik afera bo do jakiegoś przedszkola przyszli rekonstruktorzy histor...

źródło: comment_C833InUBnrl5ernRHTt0HGQGnV2Yffd9.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@lukasz12356: akurat granaty mogli sobie darować, sporo tego jeszcze można znaleźć w lasach i akurat dzieci nie powinny tego kojarzyć z "niegroźną" zabawką. Natomiast cała reszta jak najbardziej ok. Warto od najmłodszych lat wpajać wartości patriotyczne i pro obronne.
  • Odpowiedz
przecież dzieci jarają się bronią. Kto nie miał pistoletu na kulki albo nie robił karabinu z patyka...


@JaTuNowy: Lewactwo uważa te naturalne zabawy dzieci za przejaw „zacowania”, „patologi psychicznej” i postępującej „faszyzacji”.
  • Odpowiedz
lepiej jakby dzieci bawiły się wibratorami i kulkami analnymi w tedy było by „słodko”, „postępowo” i „europejsko”

Choć zasadniczo zgadzam się z treścią posta, warto ten fragment otagować #urojeniaprawakoidalne


@Masuj: A co zaprzeczysz że takie rzeczy nie są promowane w tak zwanej „edukacji seksualnej” ?
  • Odpowiedz
A co zaprzeczysz że takie rzeczy nie są promowane w tak zwanej „edukacji seksualnej” ?


@lukasz12356: Jesteś pewien, że na lekcjach edukacji seksualnej są promowane akurat wibratory i kulki analne? Bo ciężko mi w to uwierzyć.
  • Odpowiedz
według lewicy lepiej jakby dzieci bawiły się wibratorami i kulkami analnymi w tedy było by „słodko”, „postępowo” i „europejsko”


@lukasz12356: skąd wam się te urojenia biorą?
  • Odpowiedz
akurat granaty mogli sobie darować, sporo tego jeszcze można znaleźć w lasach i akurat dzieci nie powinny tego kojarzyć z "niegroźną" zabawką.


@kretoslaw25986: No to chyba właśnie na odwrót. Lepiej żeby wiedziały co to jest i że może wybuchnąć. Skąd pomysł, że oni tym dzieciom mówili że to niegroźna zabawka?
  • Odpowiedz
@buttbuddy: może jest tak jak mówisz, mi natomiast z kontekstu zdjęcia tak się skojarzyło. Ja pokazałbym to z daleka, i przestrzegł, że do podobnych rzeczy nie wolno się w ogóle zbliżać. Natomiast może dziecięca psychika działa inaczej i lepiej dać pomacać granat w kontrolowanych warunkach niż gdyby miało zaspokoić swoją ciekawość w lesie/na polu. To ktoś uczony musiałby się wypowiedzieć.
  • Odpowiedz
wpajać wartości patriotyczne


@kretoslaw25986: wpajanie wartości patriotycznych jest na równi z wpajaniem religii, albo innej ideologii

dlaczego mam czuć przywiązanie do kraju z którym łączy mnie to, że jest sobie na mapie w tym momencie kiedy się urodziłem i jakbym urodził się 200-300 km dalej to musiałbym czcić inny kraj?
  • Odpowiedz
@kretoslaw25986:

Natomiast cała reszta jak najbardziej ok. Warto od najmłodszych lat wpajać wartości patriotyczne i pro obronne.


No właśnie nie warto, później biedne dzieci zmanipulowane przez uczelnię i utkną w tym bagnie zwanym Polską hurr patriotyzm durr
  • Odpowiedz
wpajanie wartości patriotycznych jest na równi z wpajaniem religii, albo innej ideologii


@niochland: Według ciebie lepiej żeby było jak w XIX wieku gdzie Polacy nie mieli żadnej świadomości narodowej, patriotycznej i byli rozgrywani przez obce mocarstwa, prawda ?

dlaczego mam czuć przywiązanie do kraju z którym łączy mnie to, że jest sobie na mapie w tym momencie kiedy się urodziłem i jakbym urodził się 200-300 km dalej to musiałbym czcić
  • Odpowiedz