Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: A ja to widzę tak ze jak była promocja na minecrafta to ludzie pokupowali hurtowo i teraz odsprzedają. Kupiłem to od firmy i nawet fakture chcieli na to wystawić wiec z tym Twoim paserstwem leć poskarzyc się rodzicom bo ewidentnie żyjesz w innym świecie.
  • Odpowiedz
@marek-witman: moi rodzice nie pracują w policji, sądach czy prokuraturze więc ich nie interesuje Twoje paserstwo. nie wiem jak dokładnie wygląda aukcja na, której kupiłeś ta gierkę ale 95% kodów do gier na allegro i tak dalej, pochodzi z nielegalnych źródeł.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: I akurat założyłeś ze ja kupiłem kradzione. Brawo. Jeżeli uważasz lub masz podejrzenie ze legalna firma która wystawia się na Allegro handluje kradzionymi kodami do gier to na pewno wiesz gdzie to zgłosić. A póki nie masz na nic dowodów prócz tego ze wyczytałeś coś na wykopie to pamiętaj ze w Polsce jest coś takiego jak domniemanie niewinności a za oszczerstwa tez można oberwać:-)
  • Odpowiedz
@marek-witman: jakie oszczerstwa? napisałem "ja to widzę tak, że kupiłeś kradziony produkt" a nie "@marek-witman to złodziej bo kradnie gry" a to jest różnica. odnośnie zgłoszeń, oczywiście wiem co z takimi robić i jeśli kupiłbym na allegro takie konto lub grę i miałbym podejrzenia, że jest kradziona to bym to zgłosił. Nie wiem, skąd bierzesz swoje informacje, że wyczytałem o tym na wykopie. Wyczytałem o tym na jakiś serwisie związanym z
  • Odpowiedz