Wpis z mikrobloga

@MojHonorToWiernosc: tak, często i długo myć ręce, nie dotykać dłońmi okolic oczu, ust, nosa, nie przebywać wśród chorych, itp. a jak chorujesz co pół roku to częściowe lub całościowe wycięcie migdalkow.
jak już jesteś chory to kasłanie i kichanie, jak nie masz chusteczki, to w łokieć.

A czy angina.. zaglądałeś sobie w gardło? We zajrzyj w lusterku i poświeć flashem w gardlo. Jak nic nie będziesz widział to odsun język łyżeczka.
@Prozdrowotny w gardło zaglądałem mam z tym nie mały problem jedynie z jednej strony jest lekki mały biały nalot od strony gdzie słabiej słyszę i na końcu języka biało żółty nalot poza tym wydaje się w porządku. Jak tak czytam to osoba u mnie w pracy była chora ledwo żyła i brała duomox ciekawe czy od niej czegoś nie złapałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) A no i pojawił
@Prozdrowotny Nie szczepiłem się. Na dobrą sprawę to już w tamtym tygodniu byłem osłabiony i słabo się czułem. Czasem podwyższona temperatura ale tragedii nie było. W domu miałem fervex to stosowałam i trochę lepiej się czułem. Na gardło jak chorowałrm często stosowałam Tantum Verde w sprayu. Zobaczymy co jutro lekarz powie. Ostatnio trafiłem na gościa który stwierdził że jestem zdrowszy od niego i po co tu przyszedłem jak jestem zdrowy na następny