Wpis z mikrobloga

E stulejarze. Znalazłem sposób na kobiety. Musicie je pokochać za ich naturę a nie się #!$%@?ć to też wam dane będzie korzystać z czarującej energii która tworzy się pomiędzy biegunem męskim i żeńskim gdy te się spotkają. Mówię poważnie. Hipnoza lub wizyta u psychologa idealnie się spisze. Ja teraz kocham kobiety te które są posłuszne, otaczam je opieką i pozwalam im czerpać korzyści z kontaktu ze mną dopóki są grzeczne. Jeżeli zaczynają odwalać szajs do wyrzucam je ze swojego kręgu zainteresowania. Do tego akceptuję to jeżeli kobieta chce iść do innego faceta. Jej wybór, mogę życzyć im tylko szczęścia. Na jej miejsce wskakuje inna z którą przeżywam ciepło w brzuchu, lekki stresik, adrenalinę i cały ten wspaniały proces poznawania się od nowa. Tyle ode mnie. Baj baj, już raczej nie usłyszycie mnie na tagach #p0lka #redpill #blackpill #rozowepaski #zwiazki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WindykatorPrawdy: No to prawda, jak kobieta nie robi dymów to można ją kochać. Niestety wiele z nich tego nie rozumie, robi dymy, dramy, są krytykanckie i marudzą, a przez to nie wspierają (czasem jedynie potrafią ładne słówka mówić, ale to jest zbyteczne w takiej sytuacji). Potem się dziwią, że coś nie wyszło i winią faceta.

Z posłuszeństwem to bym się wstrzymał, to nie jest relacja niewolnicza, tak jak ich z
  • Odpowiedz
@WindykatorPrawdy: Zgadzam się. Ja ostatnio po 9 miesiącach spotykania się rzuciłem sukę. Ciągle podobno za mało się starałem...Powiedziałem, że to koniec, a ona oczywiście stwierdziła, że jej nagle zależy. Oczywiście byłem nieugięty w swojej decyzji. Szkoda czasu na takie miernoty, które marnują nasz czas, ograniczają nas, a same sobie nie mają nic do zarzucenia. Ha tfu.
  • Odpowiedz
@WindykatorPrawdy: ogólnie to takie streszczenie trochę „The Way of the Superior Man”, Davida Deida napisałeś. Zgadzam się w 100% procentach. Warto dodać, że nie ma co liczyć na to, ze kobieta z która się spotykasz zmieni się w jakiś sposób i nie warto trwać w związku, w którym nie znajdujesz spełnienia. Tutaj warto ufać swojej intuicji.

Dodam jeszcze, ze samo skupianie się na kobietach i gonienie za nimi jest nic
  • Odpowiedz
@WindykatorPrawdy: Najlepszy sposób na okazanie miłości kobiecie to dbanie o samego siebie. Kobieta czuje się kochana kiedy widzi, ze jej facet ma do siebie szacunek, dba o siebie, wtedy ona rozumie, ze o nią tez będzie mógł dbać. Tak to działa.
  • Odpowiedz