Wpis z mikrobloga

@Netrunner: Ronson przy zakupie dwóch mieszkań o łącznym metrażu nieprzekraczającym 100 m2 zszedł 4,5%, bez dużego ciśnienia. Echo 2,2% przy mieszkaniu 45m na parterze. Yareal przy zakupie mieszkania przekraczającego wartością wspomniane wcześniej trzy, nie zeszedł wcale.

Moje doświadczenie mówi, że im większy i bardziej masowy developer, tym więcej można urwać. Kolosalnych różnic się jednak nie spodziewaj.
@Netrunner: tuż przed startem wzrostów w 2016 we Wrocławiu, deweloper Profit Deweloper, przy zakupie kilku rzeczy, na etapie dziury w ziemi udało się zejść 8%, ale byliśmy jednymi z pierwszych kupujących.
z tego co teraz słyszałem to na kolejnych etapach już nie udaje się nic wytargować, także jak deweloper jest w sytuacji, że i tak sprzeda to może nie być chętny obniżać ceny.
Na pewno próbuj grać dodatkowymi pozycjami, jak będzie
@Netrunner: Przy takim stanie inwestycji i sprzedaży raczej niewiele. Oni już na tym zarobili tyle że im się zwróciło (90% sprzedane) także nie muszą sprzedawać Ci tego w ogóle teraz bo za rok sprzedadzą jeszcze drożej. Jak chcesz się targować to szukaj nowych inwestycji gdzie sprzedaż dopiero rusza. Tam jeszcze można coś zawalczyć.
@szym0n: wiem, że minęło pół roku, ale zastanawiam się nad mieszkaniem od ronsona, jakie masz opinie? W necie nic ciekawego nie widzę, ani na plus ani minus.